0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Athletic Bilbao
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Madrid
۲
۱
Real Betis
Finished
۱۸:۴۵
Real Mallorca
۱
۰
Girona FC
Finished
۲۱:۰۰
Villarreal CF
۵
۱
Granada CF
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie A
Napoli
-
-
Juventus FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Empoli
۰
۱
Cagliari
Finished
۱۷:۳۰
Hellas Verona
۱
۰
Sassuolo
Finished
۱۵:۰۰
Frosinone
۱
۱
Lecce
Finished
۱۷:۳۰
Atalanta Bergamo
۱
۲
Bologna F.C.
Finished
۲۰:۳۰
England
Premier League
Manchester City
۳
۱
Manchester United
Finished
۱۹:۰۰
Burnley FC
۰
۲
Bournemouth AFC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga
1. FC Koln
۰
۲
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۲
۱
SV Werder Bremen
Finished
۲۰:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
۳
۲
Farense
inprogress
۲۱:۳۰
SC Braga
۳
۰
Estrela Amadora
Finished
۰۰:۰۰
Casa Pia Atletico
۰
۰
Gil Vicente
Finished
۱۹:۰۰
Portimonense
۰
۰
Futebol Clube Vizela
Finished
۱۹:۰۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۰
۱
Galatasaray SK
Finished
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۱
۰
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Pendikspor
۰
۲
Konyaspor
Finished
۱۴:۰۰
France
Ligue 1
Olympique Lyonnais
-
-
RC Lens
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Stade Rennes FC
۱
۲
FC Lorient
Finished
۱۹:۳۵
FC Toulouse
۲
۱
OGC Nice
Finished
۱۵:۳۰
FC Nantes
۰
۲
FC Metz
Finished
۱۷:۳۰
Stade Brestois 29
۱
۰
Le Havre AC
Finished
۱۷:۳۰
Montpellier HSC
۲
۲
Racing Club Strasbourg
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A
RSC Anderlecht
۱
۰
Eupen
Finished
۲۱:۰۰
Royal Antwerp FC
۳
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۸:۳۰
Racing Genk
۰
۳
Club Brugge KV
Finished
۱۶:۰۰
KV Kortrijk
۲
۲
RWD Molenbeek
inprogress
۲۱:۴۵
Netherlands
Eredivisie
AFC Ajax
۲
۰
FC Utrecht
Finished
۱۴:۴۵
Heracles Almelo
۰
۲
Almere City
inprogress
۲۲:۳۰
PSV Eindhoven
۲
۲
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
SC Heerenveen
۲
۰
FC Zwolle
Finished
۱۷:۰۰
Fortuna Sittard
۵
۲
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۹:۱۵
United States
MLS
Inter Miami CF
۵
۰
Orlando City SC
Finished
۰۱:۰۰
FC Dallas
۱
۲
Montreal Impact
Finished
۰۵:۰۰
Seattle Sounders
۰
۰
Austin FC
Finished
۰۷:۰۰
Real Salt Lake
۳
۰
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۳۰
Vancouver Whitecaps
۱
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۲
۲
D.C. United (Washington)
Finished
۰۷:۰۰
New England Revolution
۰
۱
Toronto FC
inprogress
۲۲:۳۰
Saint Louis City SC
۲
۰
New York City FC
Finished
۰۵:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۷:۰۰
Houston Dynamo
۱
۲
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
Chicago Fire
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۵:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
Nashville SC
Finished
۰۶:۰۰
Romania
Liga I
FCSB
۱
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۲۲:۰۰
Universitatea Cluj
۱
۰
FC Botosani
Finished
۱۶:۰۰
Austria
Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۱
۰
Austria Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien
۱
۱
SC Austria Lustenau
Finished
۱۹:۳۰
SK Sturm Graz
۴
۰
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۱۹:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۱
۰
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
۱
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
SC Rheindorf Altach
۰
۰
LASK Linz
Finished
۱۹:۳۰
Azerbaijan
Premier League
PFC Neftchi Baku
۱
۴
FK Qarabag
Finished
۱۸:۳۰
FK Gabala
۲
۳
Sabayil FK
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League
Aris Thessaloniki
۳
۳
AEK Athens
Finished
۲۱:۰۰
A.E. Kifisia F.C.
۲
۲
Panetolikos FC
Finished
۲۱:۰۰
OFI FC
۲
۲
Panathinaikos
Finished
۲۱:۰۰
Pas Giannina
۱
۱
PAE APS Atromitos Athens
Finished
۲۱:۰۰
Lamia 1964
۰
۲
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۲۱:۰۰
Olympiakos Piraeus FC
۳
۰
Volos NFC
Finished
۲۱:۰۰
Panserraikos
۲
۱
Asteras Tripolis
Finished
۲۱:۰۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
۱
۰
Hapoel Hadera
inprogress
۲۱:۳۰
England
Super League Women
Leicester (W)
۰
۴
Chelsea (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Arsenal (W)
۱
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
West Ham United (W)
۱
۱
Manchester United (W)
Finished
۱۸:۳۰
Aston Villa (W)
۱
۴
Liverpool (W)
Finished
۱۷:۳۰
Bristol City (W)
۳
۷
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Superliga
Brondby I.F.
۱
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۸:۳۰
AGF Aarhus
۱
۱
OB Odense
Finished
۲۰:۳۰
Lyngby BK
۲
۴
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۳۰
Viborg FF
۳
۰
Randers FC
Finished
۱۶:۳۰
Aarhus Gymnastikforening
۱
۱
OB Odense
Finished
۲۰:۳۰
Spain
LaLiga 2
Leganes
-
-
Eibar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Zaragoza
۰
۱
SD Amorebieta
Finished
۲۱:۰۰
Tenerife
۲
۱
CD Mirandes
Finished
۱۸:۴۵
FC Andorra
۲
۱
Real Valladolid
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J League
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Baiano 1
EC Bahia
۲
۰
EC Jacuipense
inprogress
۲۲:۳۰
Itabuna BA
۰
۱
Vitoria BA
inprogress
۲۲:۳۰
Bahia de Feira
۲
۰
Juazeirense
inprogress
۲۲:۳۰
Jacobina EC
۰
۰
Jequie BA
inprogress
۲۲:۳۰
Alagoinhas Atletico Clube
۰
۰
Barcelona Ilheus BA
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
A-League
Brisbane Roar FC
۳
۲
Melbourne Victory
Finished
۰۹:۳۰
Wellington Phoenix FC
۳
۲
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
Croatia
HNL
HNK Rijeka
۲
۰
NK Varazdin
Finished
۱۷:۳۰
NK Osijek
۱
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۰:۰۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Praha
۰
۰
SK Slavia Praha
Finished
۲۰:۳۰
FC Trinity Zlín
۰
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۱۷:۳۰
FK Teplice
۲
۰
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۳۰
France
Division 1 Women
Dijon FC (W)
-
-
Olympique Lyonnais (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Morocco
Botola Pro
Raja Casablanca
۱
۰
Olympique de Safi
Finished
۲۰:۳۰
Jeunesse Sportive Soualem
۱
۲
Maghrib Association Tetouan
Finished
۱۸:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Los Chankas CYC
-
-
Sport Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
۲
۲
Cusco FC
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
۰
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۰:۱۵
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۱
۲
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۰۰
SV Elversberg
۰
۳
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۰۰
SC Paderborn 07
۰
۰
1.FC Magdeburg
Finished
۱۶:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persebaya Surabaya
۲
۱
PSS Sleman
Finished
۱۱:۳۰
RANS Nusantara
۰
۴
Persib Bandung
Finished
۱۵:۳۰
PSIS Semarang
۲
۱
Persik Kediri
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
LIGA MX
Pachuca CF
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
CF Atlas Guadalajara
۱
۵
Club America
Finished
۰۶:۴۰
Deportivo Toluca FC
۲
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۲:۳۰
Cruz Azul
۳
۰
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۴:۳۵
Hong Kong
Premier League
Sham Shui Po FC
۳
۱
Hong Kong Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۱
۳
Kitchee
Finished
۱۲:۰۰
Lee Man Warriors FC
۴
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Busan I. Park
۰
۳
Seoul E-Land FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۱
Chungnam Asan
Finished
۰۸:۳۰
Gibraltar
National League
Europa Point FC
۳
۰
College 1975
inprogress
۲۲:۰۰
Manchester 62 FC
۱
۱
Europa FC
Finished
۱۹:۰۰
Bahrain
Premier League
Al Riffa
۰
۰
Al Hidd
Finished
۱۹:۴۵
Al Shabab Manana
۲
۱
Al-Najma Manama
Finished
۱۹:۴۵
East Riffa
۱
۳
Busaiteen Club
Finished
۱۹:۴۵
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Tritones Vallarta MFC
۲
۳
Colima
Finished
۰۱:۳۰
U.A. de Zacatecas
۰
۱
Club Calor
Finished
۰۲:۳۰
Mineros de Fresnillo
۳
۱
Correcaminos II
Finished
۰۲:۳۰
Los Cabos United
۰
۰
Chihuahua FC
Cancelled
۰۶:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FC Schalke 04 U19
۱
۱
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Monchengladbach U19
۰
۱
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۳:۳۰
Wuppertaler SV U19
۰
۵
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۲
۰
FC Augsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
Nurnberg U19
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۲
Bayern Munich U19
Finished
۱۳:۳۰
Bayer Leverkusen U19
۴
۱
Paderborn U19
Finished
۱۵:۳۰
Hansa Rostock U19
۳
۳
Werder Bremen U19
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig U19
۲
۳
CZ Jena U19
Finished
۱۴:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۳
FC Koln U19
Finished
۱۵:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۲
۲
SV Meppen U19
Finished
۱۳:۳۰
Karlsruher SC U19
۴
۰
FC Kaiserslautern U19
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96 U19
۲
۰
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۵:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۰
SC Verl U19
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۲
۲
SV Sandhausen U19
Finished
۱۶:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Jalil
۰
۰
Al Wehdat
Finished
۲۰:۰۰
Al-Faisaly Amman
۳
۰
Al-Ramtha
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Club Atletico Aldosivi
-
-
Almirante Brown de Lules
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chacarita Juniors
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Temperley
-
-
CA Chaco For Ever
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportivo Moron
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gimnasia y Tiro
-
-
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brown de Adrogue
۰
۳
CA Defensores de Belgrano
Finished
۰۱:۴۵
Club Atletico Mitre
-
-
Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Arsenal de Sarandi
-
-
CA San Miguel
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guillermo Brown
-
-
CD Maipu
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC CSKA Sofia
۳
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۶:۰۰
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division
Liverpool FC Montevideo
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
Montevideo Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
Centro Atletico Fenix
۱
۲
Boston River
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J2 League
Tochigi SC
۱
۳
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۷:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۰
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۷:۳۰
Australia
A-League Women
Newcastle Jets (W)
۱
۱
Perth Glory (W)
Finished
۰۸:۳۰
Central Coast Mariners (W)
۲
۰
Adelaide United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne Victory (W)
۵
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۶:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Daegu FC
۰
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Shakhtar Donetsk
۵
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۹:۳۰
Obolon Kiev
۰
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۴:۳۰
PFK Oleksandria
۰
۰
Zorya Luhansk
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Treze FC
۱
۰
Pombal EC
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Cajazeirense
۱
۱
Sousa EC
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
3.Liga
MSV Duisburg
۲
۰
BV Borussia 09 Dortmund II
inprogress
۲۲:۰۰
FC Ingolstadt 04
۱
۳
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۶:۰۰
Arminia Bielefeld
۰
۰
SC Verl 1924
Finished
۱۹:۰۰
Guatemala
Primera Division
Aurora FC
۲
۱
Heredia
Finished
۰۰:۳۰
Iztapa
۲
۰
Quiche FC
Finished
۲۰:۳۰
Cuilapa FC
۱
۳
Mictlán
Finished
۲۰:۳۰
Sacachispas Chiquimula
۴
۱
Fraijanes FC
Finished
۰۰:۳۰
Solola
۱
۲
Deportivo Marquense
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Western Sydney Wanderers NPL
۲
۳
Rockdale Ilinden FC
Finished
۰۷:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۱
St George City FA
Finished
۰۷:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۴
۰
Manly United FC
Finished
۰۹:۰۰
Central Coast Mariners NPL
۵
۳
Hills United FC
Finished
۰۵:۳۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
۴
۱
Dodoma
Finished
۱۹:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۱
۰
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Matogrossense
Mixto EC
۲
۳
CEO Varzeagrandense
Finished
۰۱:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Illawarra Stingrays (W)
۲
۳
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۰
۱
Manly United FC (W)
Finished
۰۶:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۱
۳
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۵
۰
Sydney University FC (W)
Finished
۰۹:۴۰
Armenia
Premier League
FC Ararat-Armenia
۰
۲
FC Van Charencavan
Finished
۱۴:۳۰
FC Ararat Yerevan
۱
۰
BKMA Yerevan
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Deportivo La Coruna
۲
۱
Lugo
inprogress
۲۱:۳۰
Sestao River Club
۳
۰
CE Sabadell
Finished
۲۰:۳۰
Real Union Club de Irun
۰
۰
FC Barcelona B
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Goiano 1
Goiania
۰
۰
Goias EC
Finished
۰۰:۳۰
AA Aparecidense
۱
۰
Anapolis FC
inprogress
۲۲:۳۰
Goianesia
۰
۱
Vila Nova GO
inprogress
۲۲:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Wanchai SF
۲
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Kwai Tsing
۰
۲
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Wing Go FC
۱
۰
Chelsea SS HK
Finished
۰۹:۰۰
Sun Hei SC
۱
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun SA
۰
۲
Wofoo Social Enterprises
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۲
۰
Mutual FC
Finished
۱۱:۰۰
Kwong Wah
۲
۳
Yau Tsim Mong
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۲
۰
Sparta Asia
Finished
۱۱:۰۰
India
Indian Super League
Chennaiyin FC
۲
۱
Odisha FC
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
2. Liga
MSK Zilina B
۵
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۳:۰۰
FK Samorin
۲
۲
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۴
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۶:۳۰
Panama
LPF
CD Plaza Amador
۱
۲
Herrera FC
Finished
۰۲:۴۵
Alianza FC Panama
۱
۰
Deportivo Universitario
Finished
۰۰:۳۰
Veraguas FC
۳
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
Australia
NPL Victoria
Melbourne Knights
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۰۸:۳۰
Cyprus
1. Division
APOEL Nicosia FC
۱
۰
Pafos FC
Finished
۱۸:۳۰
AE Zakakiou
۰
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۲۰:۳۰
Thailand
Thai League 1
Buriram United FC
۳
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Muang Thong United
۲
۱
Prachuap FC
Finished
۱۴:۰۰
Uthai Thani FC
۱
۱
Chonburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Carioca 1
Fluminense RJ
۱
۲
Botafogo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Nacional Potosi
۰
۰
Aurora
inprogress
۲۲:۳۰
Jorge Wilstermann
۱
۲
Bolivar
Finished
۰۱:۰۰
Guabira Santa Cruz
۳
۱
Always Ready
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Holland Park Hawks
۲
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۰
۲
Pine Hills
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong
3rd Division
KCDRSC
۲
۲
Tsun Tat Kwok Keung
Finished
۱۱:۰۰
Konter
۰
۲
Tsun Tat
Finished
۰۹:۰۰
New Fair Kui Tan
۰
۲
Sai Kung Friends FC
Finished
۰۹:۰۰
Islands FC
۰
۱
Supreme FC
Finished
۱۱:۰۰
Sui Tung
۲
۱
Double Flower FA
Finished
۱۳:۰۰
FK Orion Mirniy
۴
۲
Ornament
Finished
۱۵:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۴
۲
Ornament
inprogress
۱۵:۰۰
Brazil
Paulista Serie A2
Oeste Itapolis
۰
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۳۰
Comercial SP
۱
۴
EC XV de Novembro (Piracicaba)
Finished
۱۷:۴۰
Croatia
U19 League
HNK Hajduk Split U19
۲
۰
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Sibenik U19
۳
۰
HNK Cibalia U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۲
۰
Kustosija U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Dugopolje U19
۲
۲
HNK Gorica U19
Finished
۱۷:۰۰
Mexico
Liga TDP
Progreso FC
۰
۰
ISG Sport FC
Finished
۰۱:۳۰
Gallos Nuevo Leon
۲
۲
San Isidro Laguna FC
Finished
۰۲:۳۰
Oceania FC
۱
۰
Deportivo Halcones de Rayon
inprogress
۲۱:۳۰
Tigres de Alica FC
۲
۱
Moncaro FC
Finished
۰۱:۳۰
FC Ceproffa
۲
۲
Cimarrones de Sonora FC III
Finished
۰۴:۰۰
Toros Huatusco
۲
۵
Atlante Xalapa
Finished
۲۰:۳۰
SK Sport Street Soccer
۱
۱
Pachuca III
inprogress
۲۱:۳۰
CD Queretaro 3D
۰
۰
San Miguel Internacional FC
Finished
۰۰:۳۰
Cilesi FC
۰
۴
Deportivo Independiente Mexiquense
Finished
۰۱:۳۰
Heroes de Zaci
۱
۰
Arietes FC
Finished
۱۹:۳۰
Vietnam
U19 Championship
Nghe An U19
۱
۱
Ha Noi U19
Finished
۱۱:۳۰
Viettel U19
۱
۰
Hoang Anh Gia Lai U19
Finished
۱۴:۰۰
Colombia
Primera B
Deportes Quindio
۱
۱
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۰
Internacional Fc De Palmira
۳
۰
Bogota FC
Finished
۰۰:۰۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Buin
۴
۳
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Concepcion
۱
۱
Provincial Osorno
Finished
۰۱:۳۰
Deportes Linares
۱
۱
Deportes Rengo
Finished
۰۰:۳۰
CD Puerto Montt
۱
۰
Provincial Ovalle
Finished
۰۰:۳۰
Trasandino Los Andes
۰
۴
Melipilla
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
Sportivo Ameliano
۰
۲
2 de Mayo
Finished
۰۰:۳۰
Olimpia Asuncion
۱
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Paulista Serie A1
Portuguesa Desportos
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Inter de Limeira
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۲:۳۰
Sao Bernardo FC
۰
۰
EC Agua Santa SP
inprogress
۲۲:۳۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chile
Primera Division
O'Higgins
۲
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۰:۳۰
Palestino Santiago
۰
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۰:۳۰
Union Espanola
۱
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۳:۰۰
Nublense
۱
۲
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۰۰
Ecuador
Serie A
Aucas
۲
۰
Orense SC
Finished
۰۰:۰۰
Universidad Catolica Quito
۳
۰
El Nacional Quito
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Cuenca
۱
۲
Emelec Guayaquil
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۰:۳۰
AD Municipal Grecia
۱
۲
AD Municipal Liberia
Finished
۰۰:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۰
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Japan
WE League Women
Urawa Red Diamonds (W)
۱
۱
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۶:۳۰
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۲
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۲
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
AC Nagano Parceiro (W)
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۰
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۴
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۰۰
Hong Kong
1st Division
Sha Tin
۲
۱
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۵
۲
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۲
۱
Hoi King
Finished
۱۳:۰۰
Central & Western
۱
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Poland
III Liga, Group 4
Ks Wiazownica
۱
۴
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۰
SE Penya Independent
inprogress
۲۱:۳۰
UD Alzira
۲
۲
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
CE Manresa
۱
۲
Torrent CF
Finished
۱۴:۳۰
Valencia CF B
۰
۱
Lleida
Finished
۲۰:۳۰
Hercules Alicante
۰
۰
CE Europa
Finished
۲۰:۳۰
CD La Nucia
۰
۲
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۲۰:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Saguntino
۰
۲
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
South America
Copa Libertadores U20 Group B
Olimpia Asuncion U20
۱
۰
Aguilas Doradas U20
inprogress
۲۱:۳۰
Belgium
First Division B
SK Beveren
۲
۱
KV Oostende
inprogress
۲۱:۴۵
R.F.C. Seraing
۳
۰
Patro Eisden
Finished
۱۸:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۱
۱
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۶:۰۰
Ivory Coast
Ligue 1
Stade d'Abidjan
۱
۰
Zoman FC
inprogress
۲۱:۳۰
SOL FC Abobo
۰
۰
Stella Club d Adjame
Abandoned
۱۹:۰۰
Portugal
Liga 3
Academica de Coimbra
۰
۳
Sporting Braga B
Finished
۲۱:۰۰
Anadia FC
۰
۴
Fafe
Finished
۱۸:۳۰
Sanjoanense
۱
۱
Cfc-Cf Canelas 2010
Finished
۱۸:۳۰
SC Vianense
۱
۱
CD Trofense
Finished
۱۸:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
Municipal de Turrialba
۰
۱
Cariari Pococi
inprogress
۲۲:۳۰
CS Uruguay de Coronado
۰
۰
Consultants Desamparados
Finished
۰۰:۳۰
Marineros de Puntarenas
۱
۱
Quepos Cambute
Finished
۰۵:۰۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group D
RSB Berkane
۱
۰
Stade Malien de Bamako
inprogress
۲۲:۳۰
Diables Noirs
۰
۰
Sekhukhune United
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Piauiense
Parnahyba PI
-
-
4 de Julho
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Jamaica
Premier League
Lime Hall
۱
۱
Molynes United FC
inprogress
۲۱:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Kallithea
۱
۱
Diagoras Rodos
Finished
۱۵:۳۰
PAE Ionikos Nikaias
۰
۰
AO Giouchtas
Finished
۱۵:۳۰
Apollon Chania Kissamikos
۲
۰
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۵:۳۰
PAE Egaleo
۱
۰
Ilioupoli
Finished
۱۵:۳۰
Panachaiki
۱
۱
Kalamata
Finished
۱۵:۳۰
Tilikratis
۲
۰
Panathinaikos II
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Castellon
۱
۰
San Fernando Club Deportivo
Finished
۲۰:۳۰
Atletico Madrid B
۱
۱
CD Alcoyano
Finished
۱۸:۳۰
Antequera CF
۰
۱
Cordoba
inprogress
۲۲:۳۰
Malaga CF
۱
۰
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia
۱
۰
Recreativo de Huelva
Finished
۲۰:۳۰
Merida
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۰
۱
Real Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
Ceuta
۲
۱
CF Intercity
Finished
۲۰:۳۰
Linares Deportivo
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Supersport United Reserves
۲
۰
Cape Town Spurs Reserves
Finished
۱۱:۳۰
TS Galaxy FC (Reserves)
۰
۱
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Stellenbosch FC Reserves
۳
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Colombia
Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۲
La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Pereira
۲
۰
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۵۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Halcones de Zapopan
۱
۰
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Lobos ULMX
۰
۱
Escorpiones FC
Finished
۰۳:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۴
۱
Montaneses FC
Finished
۰۵:۳۰
Sporting Canamy
۰
۵
Irapuato FC
Finished
۰۲:۳۰
Reboceros de La Piedad
۴
۱
Deportiva Venados
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Segunda Division
El Mazateco
۲
۳
San Pedro FC
Finished
۲۰:۳۰
AFF Guatemala
۲
۰
Chimaltenango FC
Finished
۰۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Talasgucu Belediyespor
۰
۴
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Karabuk Idman Yurdu
۳
۰
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni 52 Orduspor
۲
۱
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۰
۴
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۱
۱
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۱
۴
Mardin Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kucukcekmece Sinop Spor
۰
۱
Aliaga FA
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania
A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۳
FK Transinvest
Finished
۲۰:۰۰
DFK Dainava Alytus
۰
۱
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۴:۳۰
Panama
Liga Prom
Champions FC Academy
۱
۲
Panama City FC
Finished
۰۰:۰۰
Union Cocle
۲
۰
Los Santos
Finished
۰۰:۰۰
Mario Mendez FC
۱
۲
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Ciex Sports Academy
۲
۰
San Martin FC
Finished
۰۴:۳۰
Potros Del Este Reserves
۲
۱
CD Arabe Unido Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Tomares U19
۲
۲
Calavera CF U19
Finished
۲۰:۳۰
Cadiz U19
۳
۰
Sporting Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
CF Alhendin Balompie U19
۲
۱
Marbella FC U19
Finished
۱۵:۱۰
Almeria U19
۲
۱
San Felix U19
Finished
۱۸:۳۰
Seneca U19
۰
۰
UCD Canada Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla FC U19
۵
۰
UD Melilla U19
Finished
۱۵:۳۰
CD 26 de Febrero U19
۱
۱
Granada CF U19
Finished
۱۸:۳۰
Malaga U19
۰
۳
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Cearense 1
Caucaia
۰
۰
Horizonte FC
inprogress
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
Barbalha CE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Maracana EC
-
-
Floresta EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Andorra
Primera Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۲
۱
FC Ordino
Finished
۲۱:۰۰
CF Atletic America
۰
۱
UE Santa Coloma
Finished
۱۸:۳۰
CE Carroi
۰
۰
FC Pas de La Casa
Finished
۱۶:۰۰
CF Esperanca D'Andorra
۱
۳
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۳:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
Af Elbasani
۲
۱
KF Luz i Vogel 2008
Finished
۲۰:۳۰
Apolonia Fier
-
-
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۶:۰۰
KS Korabi
-
-
KS Lushnja
Finished
۱۶:۰۰
KS Flamurtari Vlore
۰
۱
KS Burreli
Finished
۱۶:۰۰
FK Vora
۳
۰
KS Besa Kevaje
Finished
۱۶:۰۰
KS Bylis Ballsh
-
-
Tomori Berat
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
U19 League
SL Benfica U19
۳
۰
SC Farense U19
Finished
۲۰:۰۰
Czech Republic
FNL
Sparta Prague B
۴
۰
Prostejov
Finished
۱۳:۰۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Adanaspor FK U19
۲
۱
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
Japan
J3 League
Nara Club
۱
۱
Nagano Parceiro
Finished
۰۸:۳۰
Yokohama S.C.C
۰
۲
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۳
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Club Mercedes
۲
۲
Real Pilar
Finished
۰۱:۳۰
El Porvenir
-
-
Berazategui
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
General Lamadrid
-
-
JJ Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Puerto Nuevo
-
-
Defensores de Cambaceres
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Lugano
-
-
CA Atlas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Ituzaingo
۰
۰
Yupanqui
Finished
۰۱:۳۰
CSD Central Ballester
-
-
Victoriano Arenas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Juventud Unida San Miguel
-
-
Deportivo Espanol
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Slovakia
3. Liga West
FK Raca Bratislava
۲
۳
TJ Kovo Belusa
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Godoy Cruz
-
-
Estudiantes de la Plata
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Defensa y Justicia
-
-
Atletico Lanus
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Talleres de Cordoba
۲
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Tucuman
۰
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
CA Independiente
۲
۱
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۴۵
Brazil
Sergipano A1
AD Confianca SE
-
-
Itabaiana
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Paraense
Paysandu
۲
۰
Castanhal
inprogress
۲۲:۰۰
Santa Rosa PA
۰
۰
Tapajos FC PA
inprogress
۲۲:۰۰
Aguia de Maraba
۱
۰
Cameta Sport Club
inprogress
۲۲:۰۰
Sao Francisco PA
۱
۰
Canaa FC
inprogress
۲۲:۰۰
FC Caete
۱
۲
Tuna Luso PA
inprogress
۲۲:۰۰
Bragantino PA
۰
۰
Remo PA
inprogress
۲۲:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
UD Logrones
۱
۰
AD San Juan Pamplona
Finished
۲۰:۳۰
Naxara
۱
۰
CD Tudelano
Finished
۱۹:۳۰
Real Sociedad C
۱
۲
CD Calahorra
Finished
۱۹:۳۰
Izarra
۱
۰
Deportivo Alaves B
Finished
۱۹:۰۰
UD Barbastro
۱
۱
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۴:۳۰
CD Brea
۰
۱
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Union Nettetal
۲
۲
Ratinger Spvg
Finished
۱۸:۰۰
DJK Adler Union Frintrop
۲
۳
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۳۰
TSV Meerbusch
۰
۲
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۷:۳۰
VfB 03 Hilden
۲
۵
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۸:۰۰
Sonsbeck
۲
۱
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۳۰
SC St Tonis 11/20
-
-
SF Hamborn 07
Finished
۱۸:۰۰
Turkey
Super Lig Women
Fatih Vatan Spor (W)
۸
۰
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۰
Amed Sportif Faaliyetler (W)
Finished
۱۲:۳۰
Beylerbeyi SK (W)
۱
۱
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۱
۰
Fenerbahce (W)
Finished
۱۴:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۱۰
Fomget GSK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Alg Spor (W)
۱
۲
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۳:۳۰
Galatasaray (W)
۰
۰
Trabzonspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Austria
Landesliga
SV Gerasdorf Stammersdorf
۱
۱
Helfort 15
Finished
۱۳:۰۰
SK Slovan Hac
۴
۱
SV Donau
Finished
۱۳:۰۰
Union Perg
۰
۱
Vortuna Bad Leonfelden
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Dukla Prague B
۱
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۳
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
Bohemians 1905 B
۳
۱
TJ Prestice
Finished
۱۲:۴۵
Taborsko B
۱
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۲:۴۵
Romania
Liga 2 Women
Politehnica Iasi (W)
۳
۳
FCSB (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Capalaba
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۰:۴۵
Moreton City Excelsior FC 2
۲
۴
St. George Willawong FC
Finished
۱۱:۰۰
Fiji
Premier League
Navua FC
۱
۲
Nadi
Finished
۰۶:۳۰
Tailevu Naitasiri
۱
۵
Rewa FC
Finished
۰۶:۳۰
Suva
۱
۱
Labasa
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Paulista Serie A4
GD Saocarlense
۲
۰
Independente FC Limeira
Finished
۰۱:۳۰
Barretos SP
۳
۱
AA Francana
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Capalaba U23
۰
۳
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۸:۳۰
Moreton City Excelsior U23
۴
۰
St George Willawong FC U23
Finished
۰۸:۴۵
Montenegro
First League
FK Decic Tuzi
۰
۱
FK Mornar Bar
Finished
۱۸:۰۰
FK Rudar Plevlja
۱
۲
Mladost DG
Finished
۱۶:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۲
OFK Petrovac
Finished
۱۶:۳۰
FK Arsenal Tivat
۱
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۷:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۱
۱
FK Buducnost Podgorica
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Amazonense
Sao Raimundo AM
-
-
Parintins
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Hungary
NB I
Ujpest FC
۲
۰
MOL Fehervar FC
inprogress
۲۱:۳۰
MTK Budapest
۰
۲
Paksi FC
Finished
۱۶:۳۰
Ferencvarosi TC
۲
۰
Kecskemeti TE
Finished
۱۹:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۳
۰
FK Sarajevo
Finished
۲۱:۱۵
NK Posusje
۱
۰
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۳۰
Senegal
Ligue 1
AS Pikine
۰
۰
ASC Linguere
Finished
۲۰:۰۰
US Goree
۱
۱
Generation Foot
Finished
۲۰:۰۰
Senegal
Ligue 2
Ajel De Rusfique
۱
۰
Oslo FA
Finished
۲۰:۰۰
ASC HLM Dakar
۱
۱
ASEC Ndiambour
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
Castro
۲
۲
UC Cartes
Finished
۱۹:۳۰
CD Naval
۰
۰
CD Tropezon
Abandoned
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
CF Badalona U19
۰
۲
CE Constancia de Inca U19
Finished
۱۸:۳۰
Mercantil U19
۲
۱
Racing Club Zaragoza U19
Finished
۱۹:۰۰
Cornella U19
۰
۱
Sabadell U19
Finished
۱۹:۰۰
Switzerland
Super League
FC Luzern
۰
۱
FC Lugano
Finished
۱۶:۴۵
FC Zurich
۱
۰
BSC Young Boys Bern
Finished
۱۹:۰۰
FC Winterthur
۲
۱
Yverdon-Sports
Finished
۱۹:۰۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 1
Malmo FF
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۵:۳۰
Osters IF
۵
۰
Lulea IFK
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Berlin Liga
Berliner SC
۴
۱
Croatia Berlin
Finished
۱۵:۰۰
Berlin Hilaspor
۴
۲
SV Empor
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 4
Tokat Belediye Plevne Spor
۳
۰
Sultanbeyli Bld
Finished
۱۴:۳۰
Adana 1954 FK
۱
۰
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Catalcaspor
۳
۰
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۲
۰
23 Elazig
Finished
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
۱
۱
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
Alanya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۱
۴
Orduspor 1967
Finished
۱۴:۳۰
Austria
2. Liga
SV Horn
۱
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۳:۰۰
Asia
Afc Asian Cup U20 Women
South Korea U20 (W)
۱
۲
Australia U20 (W)
Finished
۱۱:۳۰
Uzbekistan U20 (W)
۰
۲
Chinese Taipei U20 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Bandeirante EC SP
۰
۲
Atletico Votuporanguense SP
Finished
۰۱:۳۰
Itapirense
۴
۰
Matonense SP
Finished
۰۱:۳۰
Rio Preto
۱
۲
Gremio Prudente
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Angostura FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۱۵
Caracas FC
-
-
Deportivo Tachira FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Deportivo Internacional de Barinas
۱
۲
Deportivo La Guaira
Finished
۰۴:۰۰
Italy
Campionato Primavera
Genoa U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۵:۳۰
Lecce U19
۱
۰
Torino U19
Finished
۱۳:۳۰
Kuwait
Premier League
Al Kuwait
۲
۱
Al-Arabi Kuwait
Finished
۲۰:۰۵
Kazma
۱
۱
Al Fahaheel FC
Finished
۱۷:۲۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
AD Llerenense
۲
۲
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۹:۰۰
CD Badajoz
۰
۰
Navalcarnero
Finished
۱۴:۳۰
Talavera
۳
۰
Ursaria
Finished
۱۹:۳۰
Cacereno
۲
۰
UD San Fernando
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۲
۱
AD Union Adarve
Finished
۱۴:۳۰
CD Numancia
۱
۰
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۱
۰
CD Mensajero
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Marino de Luanco
۱
۰
CD Cayon
Finished
۱۹:۳۰
Zamora
۱
۲
Deportivo Fabril
Finished
۲۰:۰۰
CD Covadonga
۱
۱
Real Valladolid B
Finished
۱۴:۳۰
SD Rayo Cantabria
۱
۲
Guijuelo
Finished
۱۸:۳۰
Real Aviles CF
۴
۰
Coruxo CF
Finished
۱۹:۳۰
Real Oviedo II
۲
۳
Pontevedra
Finished
۱۴:۳۰
SD Compostela
۱
۱
Gimnastica de Torrelavega
Finished
۱۹:۱۵
Brazil
Paranaense 1
Cianorte PR
۰
۱
Coritiba FBC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Maranhense
Chapadinha FC
۰
۰
Moto Club
inprogress
۲۲:۳۰
EC Cordino
۱
۱
Imperatriz
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Sul-Matogrossense, Group A
Nautico MS
۰
۱
Coxim Atletico Clube
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Brasiliense
Brasiliense FC
۰
۰
Capital Brasilia CF
inprogress
۲۲:۳۰
SE Gama
۱
۱
Ceilandia EC
Finished
۰۲:۰۰
SE Santa Maria
۰
۲
Planaltina EC
inprogress
۲۲:۰۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group B
Sagrada Esperanca
۱
۰
Abu Salim Tripoli SC
inprogress
۲۲:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
ASD Alcione
۲
۱
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
ASD RG Ticino
۳
۱
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
AVC Vogherese 1919
۲
۲
Gozzano
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۰
۰
Derthona FBC
Abandoned
۱۷:۰۰
Vado
۱
۰
S.S.D. Unione Sanremo
Finished
۱۷:۰۰
Asti Calcio
۱
۰
Alba Calcio
Finished
۱۷:۳۰
US Albenga
۳
۰
Ligorna 1922
Finished
۱۷:۰۰
Borgosesia
-
-
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۷:۰۰
Lavagnese
۰
۲
ASD Chisola Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie B
Ascoli
۰
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۱۸:۴۵
Cosenza
۰
۲
Catanzaro
Finished
۱۸:۴۵
Bari
۱
۱
Spezia
Finished
۱۸:۴۵
Modena
۰
۱
Cremonese
Finished
۲۱:۰۰
Feralpisalo
۱
۳
Sampdoria
Finished
۱۸:۴۵
Calcio Como
۲
۱
SSC Venezia
Finished
۱۸:۴۵
Cittadella
۰
۱
Pisa
Finished
۱۸:۴۵
Saudi Arabia
Division 1
Al Adalah
۱
۱
Al-Safa FC
Finished
۱۸:۵۰
Al Faisaly Harmah
۵
۲
Al-Bukayriyah FC
Finished
۱۶:۳۰
Al Jabalain
۰
۳
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Polvorin FC
۰
۰
Bergantinos CF
Finished
۱۶:۰۰
Viveiro CF
۱
۲
Atletico Arteixo
Finished
۱۴:۳۰
UD Paiosaco
۳
۱
Betanzos
Finished
۱۹:۳۰
UD Barbadas
۲
۰
Pontevedra B
Finished
۱۹:۳۰
Gran Pena FC
۱
۵
Alondras CF
Finished
۱۹:۰۰
CD Estradense
۱
۱
Arosa SC
Finished
۲۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Jagiellonia Bialystok II
۳
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Legia Warsaw II
۳
۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
Poland
1. Division
Gornik Leczna
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۱۰
Polonia Warszawa
۱
۱
Chrobry Glogow
Finished
۱۷:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۲۰:۳۰
China
Super League
Zhejiang Professional FC
۱
۰
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۰۵
Meizhou Hakka
۰
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Coppa Italia Women
AC Milan (W)
۰
۲
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Fiorentina (W)
۱
۰
Juventus FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
FC Twente 1965 (W)
۰
۳
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۴:۴۵
AZ Alkmaar (W)
۰
۰
FC Utrecht (W)
Finished
۱۷:۰۰
Telstar (W)
۲
۱
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۹:۱۵
Portugal
Liga Segunda
UD Oliveirense
۰
۱
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۴:۳۰
FC Penafiel
۰
۱
AVS Futebol SAD
Finished
۱۷:۳۰
Leixoes
۱
۱
CD Tondela
Finished
۱۹:۰۰
SCU Torreense
۰
۱
FC Porto B
Finished
۱۶:۱۵
Germany
2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۰
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۳:۳۰
Hamburger SV (W)
۲
۲
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۳:۳۰
SC Sand (W)
۲
۰
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۶:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۱
Weinberg (W)
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen (W)
۰
۱
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Liga IV
AS Vointa Varbilau
۰
۱
AFC Brebu
Finished
۱۲:۳۰
CSC Avantul Maneciu
۰
۰
CS Manesti 2013
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Iceland
League Cup, Group 1
Breidablik Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB II
Tiszakecskei LC
۰
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Ajka
۱
۰
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۹:۳۰
BVSC Zuglo
۱
۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۶:۳۰
BFC Siofok
۰
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۶:۳۰
Gyirmot
۲
۱
Pecsi MFC
Finished
۱۶:۳۰
Haladas FC
۱
۰
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
Kozarmisleny SE
۲
۰
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۶:۳۰
Csakvar TK
۰
۱
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 6
Kalmar FF
۱
۱
AIK
Finished
۱۷:۴۵
Gefle IF
۱
۲
Orebro SK
Finished
۱۷:۴۵
Germany
Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
۱
۰
Bonn Endenich 1908
Finished
۱۷:۴۵
FC Hurth
۰
۴
Bonner SC
Finished
۱۷:۴۵
VfL Vichttal
-
-
Union Schafhausen
Finished
۱۸:۰۰
TuS BW Konigsdorf
۰
۳
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۸:۰۰
Siegburger SV 04
-
-
SpVg Frechen 20
Finished
۱۷:۳۰
Germania Teveren
-
-
Hennef 05
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Santarem
۲
۱
Fontinhas
Finished
۱۸:۳۰
Castelo Branco
۰
۰
Clube Uniao de Coimbra 1919
Finished
۱۸:۳۰
Mortagua FC
۱
۰
Uniao de Tomar
Finished
۱۸:۳۰
GD Peniche
۱
۴
SC Lusitania
Finished
۱۵:۰۰
Marinhense
۱
۰
Rabo Peixe
Finished
۱۸:۳۰
CD Gouveia
۱
۲
GD Vitoria de Sernache
Finished
۱۸:۳۰
FC Alverca B
۰
۱
Sertanense FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Group B
Sestri Levante
۲
۳
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۸:۴۵
Lucchese Libertas
۲
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Guastatoya
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۱
CSD Municipal
Finished
۰۰:۳۰
CSD Comunicaciones
۲
۰
Deportivo Coatepeque FC
Finished
۰۳:۳۰
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CP Montehermoso
۱
۱
CD Coria
Finished
۱۹:۳۰
CD Castuera Subastacar
۱
۱
SP Villafranca
Finished
۱۴:۳۰
CD Diocesano
۳
۰
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۴:۳۰
Don Benito
۱
۰
At. Pueblonuevo
Finished
۱۴:۳۰
Moralo
۰
۰
CD Azuaga
Finished
۱۴:۳۰
Olivenza
۲
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۴:۳۰
Jerez CF
۰
۰
Calamonte
Finished
۱۵:۰۰
CF Jaraiz
۱
۰
CF Trujillo
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
1. NL
Vukovar 1991
۰
۱
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
Orijent 1919
۱
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۵:۲۰
NK Solin
۳
۱
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
1. Lig
Corum Belediyespor
۰
۰
Bandirmaspor
Finished
۱۹:۳۰
Goztepe AS Izmir
۲
۰
Boluspor
Finished
۱۶:۳۰
Giresunspor
۰
۱
Adanaspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
۴
۰
KKS Lech Poznan
Finished
۲۰:۰۰
LKS Lodz
۳
۲
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۵:۰۰
Zaglebie Lubin SSA
۱
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 4
Djurgardens IF
۳
۰
IFK Goteborg
Finished
۲۰:۰۰
Skovde AIK
۱
۰
United IK Nordic
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie C, Group C
Audace Cerignola
۱
۱
Avellino
Finished
۲۱:۰۰
Catania Calcio
۱
۱
Monterosi Tuscia
Finished
۱۶:۳۰
FC Turris Neapolis 1944
۱
۱
Taranto Sport
Finished
۲۱:۰۰
Virtus Francavilla
۱
۰
Latina Calcio
Finished
۱۶:۳۰
AZ Picerno ASD
۰
۰
AC Monopoli
Finished
۲۱:۰۰
Slovenia
Prva liga
FC Koper
۱
۲
NK Rogaska
Finished
۱۷:۳۰
Radomlje
۰
۱
NK Bravo
Finished
۲۰:۰۰
Scotland
Premier League 2 Women
Kilmarnock (W)
۰
۰
Queens Park (W)
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Grosseto
۳
۳
AS Figline
Finished
۱۷:۰۰
Pianese
۰
۱
Ponsacco
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۱
۲
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۷:۰۰
Orvietana
۰
۱
Sangiovannese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Seravezza Calcio
۱
۲
Livorno
Finished
۱۷:۰۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
۱
۱
SC Cenaia 1969
Finished
۱۷:۰۰
San Donato Tavarnelle
۲
۰
Poggibonsi
Finished
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
-
-
US Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
Thailand
League Cup
Phattalung FC
۰
۰
Maejo United
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Premier League
FK Dinamo Moscow
۲
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۷:۰۰
Nizhny Novgorod
۱
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۴:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۰
PFK Sochi
Finished
۱۹:۳۰
South America
Copa Libertadores U20 Group A
Boca Juniors U20
۴
۰
Always Ready U20
Finished
۰۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۱
Manly United FC U20
Finished
۰۲:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۲
۲
St George City FA U20
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Mazatlan FC (W)
۰
۴
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۴:۳۵
Australia
Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Abandoned
۰۷:۰۰
Brazil
Sul-Matogrossense, Group B
Novoperario FC
۰
۰
Dourados AC
Finished
۰۱:۳۰
Ivinhema FC
۲
۰
Aquidauanense
inprogress
۲۲:۳۰
Slovenia
U19 League
ND Ilirija U19
۳
۳
NK Aluminij U19
Finished
۱۳:۳۰
Celje U19
۱
۱
Ns Mura U19
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Clube de Albergaria (W)
۰
۶
SL Benfica (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting (W)
۳
۱
Braga (W)
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Premiership
Hearts Of Midlothian FC
۲
۰
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 2
IF Elfsborg
۲
۲
Degerfors IF
Finished
۱۵:۳۰
GAIS
۳
۰
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Lichtenberg 47
۲
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۲
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۶:۳۰
FC Anker Wismar
-
-
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB III
Vasas SC II
۰
۱
Szolnok MAV FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Ujpest II
۰
۲
Debrecen EAC
Finished
۱۳:۳۰
Penzugyor
۰
۲
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۶:۳۰
Kecskemeti II
۰
۱
BKV Elore
Finished
۱۴:۳۰
Kelen SC
۲
۳
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۶:۳۰
Karcagi SE
۲
۱
Diosgyori VTK II
Finished
۱۶:۳۰
PTE PEAC
۲
۰
Erdi VSE
Finished
۱۶:۳۰
Cegled VSE
۰
۴
Szeged-Csanad Grosics II
Finished
۱۶:۳۰
Veszprem FC
۳
۲
Gyori ETO FC II
Finished
۱۶:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۰
Putnok VSE
Finished
۱۶:۳۰
Poland
1 Liga Women
Resovia Rzeszow (W)
۲
۳
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Luxembourg
National Division
Wiltz
۴
۵
FC Swift Hesperange
Finished
۱۸:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۲
۲
F91 Dudelange
Finished
۱۸:۳۰
Niedercorn Progres
۲
۱
Union Titus Petange
Finished
۱۸:۳۰
CS Fola Esch
۲
۱
FC Schifflange 95
Finished
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۰
۲
FC Differdange 03
Finished
۱۸:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۴
۱
FC Marisca Mersch
Finished
۱۸:۳۰
UNA Strassen
۰
۰
FC Victoria Rosport
Finished
۱۸:۳۰
Mondercange
۰
۲
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Servette II
۴
۱
FC Bulle
Finished
۱۸:۳۰
FC Biel-Bienne
۰
۱
FC Rapperswil Jona
Finished
۱۷:۳۰
Delemont
۲
۰
FC Bavois
Finished
۱۷:۰۰
SC Bruhl St. Gallen
۲
۱
FC Paradiso
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
TSV Sasel
۱
۱
SV Halstenbek-Rellingen
Finished
۱۷:۳۰
Concordia Hamburg
۴
۰
Duneberger SV
Finished
۱۳:۳۰
Niendorfer TSV
۲
۲
SV Rugenbergen
Finished
۱۶:۳۰
Buchholz
۰
۰
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۶:۳۰
FC Alsterbruder
۰
۰
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۶:۳۰
Union Tornesch
۲
۱
FC Suderelbe
Finished
۱۶:۳۰
India
I-League
Gokulam FC
۲
۳
Mohammedan SC
Finished
۱۷:۰۰
Delhi FC
۲
۳
Namdhari
Finished
۱۳:۳۰
England
Premier League 2
FC Liverpool U21
۰
۲
Aston Villa U21
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
2.SNL
PSC Tolmin
۱
۲
ND Beltinci
Finished
۱۷:۳۰
Dravinja
۳
۱
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۷:۳۰
NK Nafta Lendava
۱
۳
ND Gorica
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
3. NL
NK Bedem Ivankovo
۲
۱
NK Kutjevo
Finished
۱۷:۳۰
Gaj Mace
۳
۱
NK Samobor
Finished
۱۳:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Novi Pazar
۰
۰
Mladost Lucani
Finished
۱۷:۰۰
FK Vozdovac
۰
۲
Spartak Subotica
Finished
۱۹:۰۰
FK Radnicki Nis
۰
۳
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
Oriental de Lisboa
۲
۱
O Elvas CAD
Finished
۱۸:۳۰
Sintrense
۱
۱
Louletano
Finished
۱۸:۳۰
Lusitano Ginasio Clube Evora
۰
۰
Moncarapachense
Finished
۱۸:۳۰
Vasco da Gama VF do Campo
۱
۰
Real SC Queluz
Finished
۱۸:۳۰
FC Barreirense
۰
۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۸:۳۰
Imortal DC
۱
۲
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۸:۳۰
Juventude Evora
۰
۰
GD Fabril Barreiro
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Cosmos Koblenz
۲
۲
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۸:۳۰
FV Diefflen
۶
۲
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Ciudad de Murcia
۱
۲
CD Algar
Finished
۱۹:۳۰
Real Murcia B
۶
۲
Montecasillas FC
Finished
۱۲:۳۰
Deportiva Minera
۱
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۴:۳۰
Union Molinense CF 2020
۰
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۴:۳۰
Racing Murcia
۰
۳
CD Cieza
Finished
۱۴:۴۵
Muleno CF
۱
۴
CD Plus Ultra
Finished
۱۹:۱۵
Balsicas Atletico
۳
۴
CD Bullense
Finished
۱۹:۳۰
UD Caravaca
۳
۰
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Real Jaen CF
۱
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۸:۳۰
Club Polideportivo Almeria
۳
۱
Maracena
Finished
۱۴:۳۰
UD Almeria B
۴
۰
CD Rincon
Finished
۱۴:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۱
۱
Atletico Malagueno
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Mancha Real CF
-
-
Huetor Tajar
Finished
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۰
۱
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
Torredonjimeno
۲
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۲۰:۰۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu Kalev
۲
۱
JK Trans Narva II
Finished
۱۸:۳۰
Malta
Premier League
Floriana FC
۵
۱
Gudja United
Finished
۱۸:۴۵
Marsaxlokk
۱
۲
Mosta FC
Finished
۱۳:۳۰
Gzira United FC
۰
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
CF Epila
۱
۰
SD Borja
Finished
۱۹:۰۰
Belchite 97
۰
۲
Cuarte CD
Finished
۱۹:۳۰
Huesca B
۰
۱
CF Calamocha
Finished
۱۳:۳۰
UD Fraga
۳
۰
CD Carinena
Finished
۱۹:۰۰
CDJ Tamarite
۲
۲
CF Illueca
Finished
۱۹:۰۰
Atletico Monzon
۱
۰
CD Fuentes
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Quintanar Rey
۴
۱
Atletico Tomelloso
Finished
۱۹:۳۰
CD Cazalegas
۱
۰
AD San Clemente
Finished
۱۴:۳۰
Villarrobledo
۱
۱
La Solana
Finished
۱۹:۳۰
CD Toledo
۱
۱
Albacete B
Finished
۱۴:۳۰
Conquense
۱
۰
Marchamalo
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Alboraya U19
۰
۰
Levante U19
Finished
۱۹:۳۰
Uganda
Uganda Cup
Bul FC
۱
۱
Express FC
Finished
۱۶:۳۰
Airtel Kitara FC
۲
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group A
USM Alger
۲
۱
Supersport United
Finished
۱۹:۳۰
Future FC
۵
۰
Al-Hilal Benghazi
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Potiguar
America RN (Rio Grande do Norte)
۰
۰
ABC Futebol Clube
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Rondoniense
SC Genus
۰
۰
Barcelona RO
inprogress
۲۳:۰۰
Mauritania
Division 1
ACS Ksar
-
-
Nouakchott King's
بازی شروع نشده است
۲۳:۲۰
AS Douanes
۱
۰
ASC Gendrim
Finished
۲۰:۳۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopia Bunna
۳
۰
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
Ethiopia Nigd Bank
۴
۱
Adama Kenema
Finished
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Rams
۰
۰
Gulf United FC
Finished
۱۶:۵۵
Masafi
۴
۱
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۵۵
Fujairah FC
۱
۱
Gulf Heroes FC
Finished
۱۶:۵۵
Dibba AL Fujairah
۱
۰
Al Urooba
Finished
۱۶:۵۵
Masfout Club
۲
۲
AL Dhafra
Finished
۱۶:۵۵
Germany
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۲
۲
TSG Balingen
Finished
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۰
۰
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Real Betis B
۲
۰
El Palo FC
Finished
۱۴:۰۰
Marbella FC
۱
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۹:۰۰
La Union CF
۰
۰
Orihuela
Finished
۱۴:۰۰
Cadiz B
۳
۰
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
CA Antoniano
۰
۰
FC Cartagena II
Finished
۱۹:۳۰
Aguilas FC
۱
۰
Velez CF
Finished
۱۹:۳۰
Yeclano Deportivo
۴
۲
UCAM Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Tocantinense
Uniao Carmolandense
۰
۰
Tocantinopolis EC
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Amapaense
Ypiranga AP
۰
۱
Trem AP
Finished
۰۱:۳۰
Macapa
۱
۲
Independente EC AP
Finished
۱۶:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۳
۰
UNAN Managua
inprogress
۰۳:۳۰
Matagalpa FC
۱
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۰:۳۰
Zambia
Super League
Mufulira Wanderers
۰
۰
Mutondo Stars
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Busan Transport Corp
۰
۱
Chuncheon FC
Finished
۰۸:۳۰
Gimhae City
۲
۱
Changwon City
Finished
۰۸:۳۰
Yangpyeong FC
۰
۲
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Romania
Liga 2
CSC 1599 Selimbar
۱
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۱
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Fremad Amager
۱
۱
Nykobing FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Zlin B
۳
۲
FC Slovacko
Finished
۱۳:۰۰
Follo Fotball Ski
۲
۱
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
ASK Klagenfurt
۲
۵
ASK Klagenfurt II
Finished
۱۸:۳۰
Uzbekistan
Super League
Olmaliq OKMK
۰
۰
Andijan
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۲
۲
Metallurg Bekobod
Finished
۱۵:۴۵
Vietnam
V-League
BHTS Quang Nam
۱
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Song Lam Nghe An
۰
۱
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۱
Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh
۱
۰
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
Cong Anh Ha Noi
۱
۱
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۵:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 7
CF Trival Valderas Alcorcon
۱
۱
AD Parla
Finished
۱۴:۰۰
FC Villanueva Del Pardillo
۰
۰
AD Torrejon CF
Finished
۱۵:۳۰
Cuc Villalba
۱
۲
CD Galapagar
Finished
۲۰:۰۰
Rayo Vallecano B
۳
۰
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۹:۰۰
CDF Tres Cantos
۱
۲
Real Madrid C
Finished
۱۴:۳۰
Paracuellos Antamira
۱
۳
CD Mostoles
Finished
۱۴:۳۰
Las Rozas CF
۵
۰
Leganes B
Finished
۱۴:۳۰
Colonia Moscardo
۱
۳
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
CD Canillas
۱
۱
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۰۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۱
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۴:۰۰
Parnu JK Vaprus
۰
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۶:۰۰
Australia
NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۳
۳
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۶:۰۰
Melbourne Knights U23
۲
۱
St Albans Saints U23
Finished
۱۰:۳۰
Ireland
Munster Senior League
UCC
۳
۳
Bandon AFC
Finished
۱۴:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Racing Santander U19
۱
۱
Atletico Perines U19
Finished
۱۵:۱۵
Celta de Vigo U19
۴
۰
Arosa U19
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo FC U19
۰
۱
Bansander U19
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۰
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۳
۲
SC Paderborn 07 II
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
UD Castellonense
۱
۰
Silla CF
Finished
۱۴:۱۵
CF Gandia
۰
۰
CD Acero
Finished
۱۹:۰۰
Jove Espanol
۲
۱
CD Roda
Finished
۱۴:۳۰
Burriana
۱
۲
Utiel
Finished
۱۹:۳۰
France
Division 2 Women
Nantes (W)
۱
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Le Mans (W)
۰
۰
Metz (W)
Finished
۱۷:۰۰
RC Lens (W)
۱
۱
Strasbourg (W)
Finished
۱۷:۰۰
Kenya
Premier League
Shabana FC
۰
۲
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۰
۰
Muranga Seal
Finished
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۲
۰
Nzoia Sugar United
Finished
۱۶:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Hikma Beirut
۱
۱
Al Ahli Nabatieh
Finished
۱۵:۴۵
Shabab AL Sahel
۲
۰
Tadamon Sour
Finished
۱۵:۴۵
Tripoli SC
۰
۱
Shabab Al-Ghazieh
Finished
۱۵:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 5
AE Prat
۰
۲
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
UE Olot
۰
۰
UE Castelldefels
Finished
۱۹:۳۰
UE Tona
۰
۰
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۱۵
UE Rapitenca
۴
۰
CP San Cristobal
Finished
۱۵:۰۰
FC L'escala
۳
۱
CF Montanesa
Finished
۱۴:۳۰
UE Vilassar de Mar
۳
۱
Vilafranca
Finished
۱۹:۳۰
Reus FC Reddis
۱
۰
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۹:۳۰
Girona FC B
۱
۱
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
Cfj Mollerussa
۲
۵
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
AD San Juan U19
۳
۱
Logrono U19
Finished
۱۴:۳۰
Osasuna U19
۱
۳
Santutxu U19
Finished
۱۴:۴۵
UD Logrones U19
۱
۰
Real Sociedad U19
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۲
۲
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۰
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
Viven Bornova FK
۱
۲
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Crumlin United FC
۱
۲
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Karsiyaka SK
۲
۰
Silifke Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۲
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۲
۳
Turgutluspor
Finished
۱۴:۳۰
Anadolu Universitesi
۲
۱
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
1954 Kelkit Belediyespor
۰
۰
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۰
۰
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۰
۱
Amasyaspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Belgium
First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel
۲
۲
Charleroi II
Finished
۱۷:۳۰
URSL Vise
۲
۰
KVV Thes Sport
Finished
۱۷:۳۰
KVK Tienen
۱
۰
UR Namur
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MSK Spisske Podhradie
۳
۲
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۷:۰۰
FTC Filakovo
۰
۰
MSK Namestovo
Finished
۱۷:۰۰
Banik Kalinovo
۳
۳
FC Rimavska Sobota
Finished
۱۷:۰۰
Slavia TU Kosice
۲
۰
Partizan Bardejov
Finished
۱۳:۳۰
FK Svidnik
۰
۲
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Campionato Primavera 3
Vis Pesaro U19
۴
۱
Taranto U19
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD Siracusa Calcio 1924
۲
۰
Portici 1906
Finished
۱۷:۰۰
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
۳
۰
USD Ragusa
Finished
۱۷:۰۰
Locri 1909
۰
۳
Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD San Luca
۰
۰
Licata
Finished
۱۷:۰۰
Igea Virtus Barcellona
۰
۰
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
AS Acireale
۱
۰
Citta di Sant Agata
Finished
۱۷:۳۰
ASD Sancataldese
۰
۰
ASD Castrovillari Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Canicattì
۲
۱
Akragas
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie B Women
Hellas Verona (W)
۲
۲
Freedom (W)
Finished
۱۷:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
۱
۲
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۷:۰۵
England
National League - Northern Premier Division Women
Nottingham Forest (W)
۳
۰
Halifax (W)
Finished
۱۷:۳۰
Wolverhampton (W)
۳
۰
Liverpool Feds LFC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Stoke City (W)
۱
۴
Newcastle United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Huddersfield Town (W)
۱
۲
West Bromwich Albion (W)
Finished
۱۷:۳۰
Derby County (W)
۰
۲
Burnley (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۱
۲
SV Pars Neu-lsenburg
Finished
۱۷:۳۰
FFV Sportfreunde 04
۱
۵
DJK Bad Homburg
Finished
۱۸:۰۰
Poland
II Liga
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Serie D, Girone F
Sambenedettese
۱
۱
Real Monterotondo Scalo
Finished
۱۷:۳۰
Vastogirardi
۱
۰
United Riccione
Finished
۱۷:۰۰
Fossombrone
۲
۰
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sora Calcio 1907
۴
۱
Matese
Finished
۱۷:۰۰
Roma City FC
۰
۱
L'Aquila 1927
Finished
۱۷:۰۰
Tivoli Calcio
۰
۲
Citta DI Campobasso
Finished
۱۷:۰۰
Avezzano Calcio 1919
۰
۰
Termoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Alma Juventus Fano 1906
۵
۱
Calcio Chieti
Finished
۱۷:۰۰
Senigallia
۰
۱
ASD Atletico Ascoli
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۲
۰
FC Gagra
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
U.L.M. Wolfsburg
۱
۰
STK Eilvese
Finished
۱۷:۳۰
Arminia Hannover
۱
۰
Rotenburger
Finished
۱۷:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۰
۱
SSV Vorsfelde
Finished
۱۷:۳۰
Eintracht Celle
۲
۳
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Landesliga
SV Schlebusch
۰
۰
VfL Rheinbach
Finished
۱۷:۴۵
Poland
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۱
۱
Starogard Gdanski
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
Ibiza Islas Pitiusas
۴
۰
UD Arenal
Finished
۱۸:۳۰
CF Soller
۰
۱
Santanyi
Finished
۱۹:۰۰
CF Platges de Calvia
۱
۰
SD Portmany
Finished
۱۹:۳۰
Nigeria
NPFL
Lobi Stars
۲
۰
Katsina United FC
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۲
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۲
Enugu Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Liberia
First Division
LISCR FC
۰
۱
FC Kallon Liberia
Finished
۱۹:۳۰
Watanga FC
۱
۱
Heaven Eleven
Finished
۱۹:۳۰
Paynesville FC
۲
۱
LPRC Oilers FC
Finished
۱۷:۰۰
Global Pharma
۱
۰
Cece United
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CD UAI Urquiza
-
-
Villa Dalmine
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
ES Hammam Sousse
۱
۱
Rades
Finished
۱۷:۰۰
CS Korba
۱
۰
AS Oued Ellil
Finished
۱۷:۰۰
Jendouba Sport
۲
۰
Kalaa Sport
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Hessen
SV Steinbach 1920
۰
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۷:۰۰
FC Eddersheim
۲
۰
TUS Dietkirchen
Finished
۱۷:۳۰
Morocco
Botola 2
Rapide Club Oued Zem
۱
۰
Union Sportive Musulmane Oujda
Finished
۱۷:۳۰
Stade Marocain
۱
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۷:۳۰
Kawkab AC Marrakech
۲
۱
Olympique Khouribga
Finished
۱۷:۳۰
France
National 3
Saran
۰
۱
US Ivry
Finished
۱۷:۰۰
US Quevilly II
۲
۱
FC Dieppe
Finished
۱۷:۳۰
FC Girondins Bordeaux II
۱
۱
Aviron Bayonnais
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
FC Prishtina
۳
۱
KF Liria Prizren
Finished
۱۵:۳۰
SC Gjilani
۲
۳
FC Malisheva
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Sion Sitten
۳
۰
AC Bellinzona
Finished
۱۶:۴۵
FC Vaduz
۳
۲
FC Schaffhausen
Finished
۱۶:۴۵
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Dakota
۴
۰
SV River Plate
Finished
۰۲:۰۰
SV Deportivo Nacional
۴
۱
SV Estrella
Finished
۰۴:۰۰
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Women
Canada (W)
۱
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil (W)
۵
۱
Argentina (W)
Finished
۰۶:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Valladolid U19
۴
۲
Fuenlabrada U19
Finished
۱۴:۱۵
AD Alcorcon U19
۰
۲
Real Madrid U19
Finished
۱۴:۳۰
Cambodia
Premier League
Boeung Ket FC
۲
۱
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۴:۳۰
Visakha FC
۱
۳
Phnom Penh Crown
Finished
۱۴:۳۰
ISI Dangkor Senchey FC
۲
۰
Naga World FC
Finished
۱۴:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
Pogon Szczecin (W)
۶
۱
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
SD Lenense
۲
۰
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Urraca CF
۱
۰
CD Tuilla
Finished
۲۰:۰۰
CD Lealtad
۰
۱
CD Colunga
Finished
۱۴:۱۵
CD Praviano
۲
۲
Real Titanico FC
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۰
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
UD Llanera
-
-
Barcia CF
Finished
۱۴:۳۰
Aviles Stadium CF
۲
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
Luarca CF
۲
۲
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Las Palmas B
۳
۰
Club Atletico Victoria
Finished
۱۵:۳۰
Arucas CF
۲
۱
UD Gran Tarajal
Finished
۱۴:۳۰
Lanzarote
۱
۲
Tenerife B
Finished
۱۵:۳۰
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۱
CD Herbania
Finished
۱۵:۳۰
Marino
۱
۱
Union Sur Yaiza
Finished
۱۶:۰۰
UD Villa de Santa Brigida
-
-
UD Ibarra
Finished
۱۶:۰۰
France
U19 League Women
Guingamp U19 (W)
۱
۲
Dijon U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Le Mans U19 (W)
۲
۱
Stade Brest U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Thailand
Thai League 2
Rayong FC
۱
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۵:۳۰
Krabi FC
۱
۱
Chiangmai United FC
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Si United
۳
۱
Customs United FC
Finished
۱۴:۳۰
Lampang FC
۲
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۰۰
Cyprus
2. Division
Omonia 29th May
۳
۰
Ayia Napa
Finished
۱۶:۳۰
England
Super League 2 Women
Lewes FC (W)
۲
۱
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Reading FC (W)
۱
۲
London City Lionesses (W)
Finished
۱۶:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۲
۲
Durham (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga North
VfB Oldenburg
۵
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
۱
۱
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
Bremer SV
۱
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Premier League Women
Glasgow City (W)
۸
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Celtic FC (W)
۶
۱
Partick Thistle (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spartans FC (W)
۱
۴
Motherwell (W)
Finished
۱۶:۳۰
Montrose LFC (W)
۷
۰
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Hibernian (W)
۰
۳
Rangers (W)
Finished
۱۹:۴۰
Dundee United WFC (W)
۰
۳
Hearts (W)
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
Blauw Geel 38
۲
۱
SV Meerssen 1918
Finished
۱۶:۳۰
Baronie
۰
۳
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SV Todesfelde
۲
۱
Eckernforder SV
Finished
۱۶:۳۰
VfR Neumunster
۰
۱
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۳۰
VfB Lubeck II
۲
۱
Eichede
Finished
۱۹:۰۰
Malta
Challenge League
Lija Athletic
۰
۲
Attard
Finished
۱۶:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۳
۰
Msida St Joseph FC
Finished
۱۹:۰۰
Marsa FC
۰
۴
Melita FC
Finished
۱۶:۳۰
Swieqi United FC
۰
۱
Tarxien Rainbows FC
Finished
۱۹:۰۰
Switzerland
Super League Women
FC St. Gallen Staad (W)
۲
۱
FC Zurich (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
Turkspor Augsburg
۰
۰
Kirchheimer SC
Finished
۱۶:۳۰
VfR Garching
۰
۱
1. FC Sonthofen
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
KV Mechelen II
۳
۰
KLSK Londerzeel
Finished
۱۷:۳۰
Tunisia
Ligue 1
ES Metlaoui
۳
۱
Us Ben Guerdane
Finished
۱۷:۰۰
Olympique Beja
۳
۰
AS Marsa
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone C
Este
۱
۰
Cjarlins Muzane
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bolzano
۲
۱
SSD Treviso FBC 1993
Finished
۱۸:۰۰
US Adriese
۲
۱
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۷:۰۰
AC Dolomiti Bellunesi
۲
۰
Luparense
Finished
۱۷:۰۰
Bassano Virtus 55 ST
۱
۰
Asd Atletico Castegnato
Finished
۱۷:۰۰
Mestre
۱
۱
Clodiense
Finished
۱۷:۰۰
Portogruaro
۶
۱
Breno
Finished
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۴
۰
APC Chions
Finished
۱۷:۰۰
Mori Santo Stefano
۲
۴
Montebelluna
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
1st Division
Magesi FC
۲
۰
Baroka FC
Finished
۱۷:۰۰
Platinum City Rovers
۰
۰
University of Pretoria Students
Finished
۱۷:۰۰
England
National League Premier Division Women
Maidenhead United FC (W)
۱
۱
Southampton (W)
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KVV Zelzate
۱
۲
KFC Merelbeke
Finished
۱۷:۳۰
K Olsa Brakel
۰
۱
RFC Wetteren
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Gondomar
۳
۲
Beira Mar
Finished
۱۸:۳۰
CF Oliveira Douro
۰
۰
Vitoria Guimaraes B
Finished
۱۸:۳۰
SC Sao Joao Ver
۱
۲
Amarante FC
Finished
۱۸:۳۰
Florgrade
۱
۰
Valadares Gaia FC
Finished
۱۸:۳۰
Vila Mea
۰
۱
Rebordosa AC
Finished
۱۸:۳۰
SC Salgueiros
۱
۱
AD Marco 09
Finished
۱۸:۳۰
ACDR Lamelas
۳
۰
Paredes
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SG Wattenscheid 09
۴
۰
FC Brunninghausen
Finished
۱۷:۳۰
SC Preussen Munster II
۳
۱
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۷:۳۰
TuS Ennepetal
-
-
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۸:۰۰
SV Schermbeck
-
-
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۸:۰۰
SF Siegen 1899
-
-
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۷:۳۰
TSG Sprockhovel
۱
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۷:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۰
۲
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۷:۳۰
Spvgg Erkenschwick
۳
۰
ASC Dortmund
Finished
۱۷:۴۵
England
National League - Division One Midlands Women
Loughborough Lightning (W)
۰
۰
Boldmere St. Michaels (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
FC Matera Calcio
۲
۱
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۷:۰۰
US Angri Calcio 1927 ASD
۰
۱
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۱
۲
FBC Gravina
Finished
۱۷:۰۰
Santa Maria Cilento
۰
۲
Rotonda Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Paganese
۱
۱
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۷:۰۰
Team Altamura
۱
۰
Casarano
Finished
۱۷:۳۰
Citta di Fasano
۰
۲
USD Palmese 1914
Finished
۱۷:۳۰
Citta di Gallipoli
۱
۱
USD Bitonto Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Barletta 1922
۰
۰
Manfredonia Calcio 1932
Finished
۱۷:۳۰
Ghana
Premier League
Legon Cities FC
۰
۰
Accra Lions
Finished
۱۸:۳۰
Samartex
۰
۰
Nations FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
AD Os Limianos
۲
۰
Brito SC
Finished
۱۸:۳۰
SC Mirandela
۱
۰
Pevidem SC
Finished
۱۸:۳۰
GDRC Os Sandinenses
۰
۰
AD Camacha
Finished
۱۸:۳۰
SC Vila Real
۰
۰
Maritimo Funchal II
Finished
۱۸:۰۰
Dumiense/CJPII Futebol Sad
۱
۰
CD Vilar Perdizes
Finished
۱۸:۳۰
Tirsense
۳
۰
CDC Montalegre
Finished
۱۸:۳۰
GD Ribeirao
۰
۰
CD Portosantense
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Cartaya
۱
۰
CD Cabecense
Finished
۱۹:۳۰
Xerez Deportivo FC
۲
۰
CD Ciudad de Lucena
Finished
۲۰:۳۰
Conil CF
۰
۰
AD Ceuta FC B
Finished
۱۴:۰۰
CD Pozoblanco
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۴:۳۰
Coria CF
۰
۰
Sevilla FC C
Finished
۱۴:۳۰
La Palma CF
۲
۲
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
Bollullos CF
۱
۲
CD Gerena
Finished
۱۴:۳۰
CD Utrera
۰
۱
Xerez CD
Finished
۱۴:۳۰
Puente Genil
۲
۲
Club Atletico Espeleno
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
CDFC La Calzada
۲
۲
Comillas CF
Finished
۱۹:۳۰
Casalarreina CF
۰
۱
UD Logrones B
Finished
۱۴:۳۰
Racing Rioja
۰
۴
Varea
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra B
۴
۰
Arnedo
Finished
۱۹:۰۰
Pena Balmaiso CF
۰
۴
Alfaro
Finished
۱۹:۳۰
CD Tedeon
۱
۱
Anguiano
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Vianes
۱
۰
Haro Deportivo
Finished
۱۹:۳۰
South Africa
Premier League
Cape Town Spurs
۲
۰
TS Galaxy
Finished
۱۷:۰۰
Ghana
Division 2
Kalos Filos
۰
۱
Givova
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Tritium
۰
۳
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۷:۰۰
AC Legnano
۱
۲
FC Clivense
Finished
۱۷:۰۰
Calvina
۲
۲
Brusaporto
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۱
۰
Caldiero Terme
Finished
۱۷:۰۰
Pro Palazzolo
۰
۰
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۱
۲
USD Castellanzese
Finished
۱۷:۰۰
Usd Casatese
۰
۱
Virtus Bergamo
Finished
۱۷:۰۰
Folgore Caratese
۲
۲
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۷:۰۰
Club Milano
۳
۰
Ponte San Pietro
Finished
۱۷:۰۰
USD Caravaggio
۰
۲
Varesina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Poland
IV Liga
Radunia Stezyca II
۲
۱
Arka Gdynia II
Finished
۱۳:۳۰
North Macedonia
First League
Makedonija GjP
۱
۲
Voska Sport
Finished
۱۶:۳۰
KF Shkupi Skopje
۰
۰
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۶:۳۰
Rabotnicki Skopje
۲
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
FK Sileks
۰
۰
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۶:۳۰
KF Rinija Gostivari
۲
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۳
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura
PFA Antioquia FC
۱
۱
ADR Jicaral
Finished
۰۰:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
۲
۳
Deportes Limache
Finished
۰۰:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۱
۳
San Marcos de Arica
Finished
۱۸:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Aruba U20
۱
۱
Barbados U20
Finished
۰۱:۳۰
Curacao U20
۰
۱
Guatemala U20
Finished
۰۴:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Nicaragua U20
۱
۲
Cuba U20
Finished
۰۴:۳۰
Belize U20
۴
۱
Anguilla U20
Finished
۰۱:۳۰
Mongolia
Premier League
Khoromkhon Klub
۷
۱
Bavarians FC
Finished
۱۱:۴۵
Tuv Buganuud
۳
۲
Deren
Finished
۱۴:۴۵
Greece
Super League Women
AO Rea (W)
۴
۰
Olimpiada Imittos (W)
Finished
۱۴:۳۰
Panathinaikos (W)
۶
۰
Sirina Grevenon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Asteras Tripolis (W)
۰
۰
Trikala 2011 (W)
Finished
۱۴:۳۰
OFI (W)
۲
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۵:۰۰
Volos 2004 (W)
۲
۳
Larissa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga 1 Women
SSU Politehnica Timisoara (W)
۲
۰
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۴:۳۰
CSM Alexandria (W)
۲
۰
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۲:۳۰
Finland
Ykkoscup
Jippo Joensuu
۲
۲
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
FSV Zwickau
۰
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Greifswalder FC
۲
۲
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۰
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
۴
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۰۰
Russia
FNL
Akron Tolyatti
۰
۲
Rodina Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal Tula
۲
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۷:۰۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۳
۰
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۸:۰۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۱
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Modrica
۰
۱
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Irish Cup
Institute FC Londonderry
۱
۳
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۱
۱
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۶:۳۰
Magdeburg II
۴
۰
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
ADO '20
۳
۰
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
Niger
Super League
AS Douanes de Niamey
۱
۰
Urana
Finished
۱۸:۴۵
Egypt
Premier League
Enppi
۱
۲
Al Ittihad Al Sakandary
Finished
۲۰:۳۰
Cameroon
Elite One
Union Sportive de Douala
۰
۱
Dynamo de Douala
Finished
۱۹:۳۰
Les Astres
۲
۰
Bamboutos
Finished
۱۷:۳۰
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Gazelle FA de Garoua
۱
۱
PWD Bamenda
Finished
۱۹:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
۰
۰
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۹:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group C
Rivers United Dolphins
۲
۱
Dreams FC
Finished
۱۹:۳۰
Club Africain
۱
۱
Academica do Lobito
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
First League Women
ZNK Split (W)
۲
۱
ZNK Donat Zadar (W)
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
FC Romariz (W)
۶
۲
Souselas (W)
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Esiliiga
Tabasalu Charma
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
U19 League
HK/Ymir U19
۲
۳
Throttur Reykjavik U19
Finished
۱۸:۳۰
Breidablik/Augn/Smari U19
۷
۲
Valur/KH U19
Finished
۱۸:۱۵
Italy
Campionato Primavera 2
Como U19
۲
۱
Cittadella U19
Finished
۱۶:۳۰
Benevento Calcio U19
۳
۴
AC Pisa U19
Finished
۱۳:۳۰
Moldova
Cup
FC Milsami Orhei
۱
۲
FC Zimbru Chisinau
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Cancun FC
۲
۲
Club Atletico La Paz
Finished
۰۲:۳۵
England
National League - Southern Premier Division Women
Cardiff City (W)
۱
۲
Portsmouth (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Aglianese
۰
۰
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
SCD Progresso
۱
۱
AC Pistoiese
Finished
۱۷:۰۰
Asd Calcio Certaldo
۰
۰
Borgo San Donnino
Finished
۱۷:۰۰
Sammaurese
۰
۱
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۱
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۰
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۱
۱
ASD Victor San Marino
Finished
۱۷:۰۰
AC Forli
۳
۱
AC Prato
Finished
۱۷:۰۰
Imolese Calcio
۱
۰
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
SS Cassino
۰
۰
Ischia Isolaverde
Finished
۱۷:۰۰
SS Cavese
۱
۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Anzio Calcio 1924
۱
۳
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
Budoni Calcio
۱
۲
Virtus Flaminia
Finished
۱۷:۰۰
Cynthialbalonga
۰
۰
Sassari Calcio Latte Dolce
Finished
۱۷:۰۰
ASD Romana
۱
۱
Atletico Uri
Finished
۱۷:۰۰
COS Sarrabus Ogliastra
۱
۱
Nuova Florida Ardea
Finished
۱۷:۰۰
Boreale Don Orione Calcio
۰
۰
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۷:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
Rejiche
۲
۰
Club Olympique de Medenine
Finished
۱۷:۰۰
ES Rogba Tataouine
۱
۱
Etoile Olympique Sidi Bouzid
Finished
۱۷:۰۰
AS Djelma
۱
۲
ES Zarzis
Finished
۱۷:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 2
Munsingen
۰
۰
Thun II
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Kings League 40 mins play
Ultimate Mostoles (VII)
-
-
1K FC (VII)
Finished
۱۷:۳۰
Los Troncos FC (VII)
-
-
El Barrio (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Kunisports (VII)
-
-
Jijantes FC (VII)
Finished
۱۹:۳۰
Porcinos FC (VII)
-
-
Rayo de Barcelona (VII)
Finished
۲۰:۳۰
Aniquiladores FC (VII)
-
-
Saiyans FC (VII)
Finished
۲۱:۳۰
XBUYER TEAM (VII)
-
-
PIO FC (VII)
inprogress
۲۲:۳۰
Morocco
League Women
SC Casablanca (W)
۳
۱
Hilal Temara Sportif (W)
Finished
۱۷:۳۰
San Marino
Campionato
SS Murata
۱
۰
Folgore / Falciano
Finished
۱۷:۳۰
SS San Giovanni
۲
۱
AC Libertas
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
Second Amateur Division ACFF
Union Saint Gilloise II
۱
۳
AFC Tubize
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
FC La Sarraz
۰
۴
FC Grand-Saconnex
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal
۰
۴
SV Donaustauf
Finished
۱۷:۳۰
Tanzania
First Division
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Cosmopolitan FC
Finished
۱۶:۳۰
Togo
Championnat National
AC Barracuda
۰
۰
Doumbe FC
Finished
۱۸:۳۰
Qatar
QFA Cup
Al Sailiya
۳
۱
Al-Gharafa
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
U23 League
Monterrey U23
۰
۲
Unam Pumas U23
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Cirbonero
۱
۲
CF Ardoi
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Cearense B
Guarani de Juazeiro EC
۱
۰
Pacajus
inprogress
۲۲:۳۰
South Africa
Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۴
۰
Royal AM FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
UD Santa Marta
۰
۲
Atletico Astorga CF
Finished
۱۴:۳۰
Real Avila
۰
۲
Salamanca CF UDS
Finished
۱۹:۱۵
CD Becerril
۳
۱
Burgos Promesas
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Group A
AC Renate
۰
۱
Padova
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
Thyella Diastavrosi Rafina
۲
۱
Hellas Syros
Finished
۱۵:۰۰
AER Afantou
۳
۱
Panegialios FC
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Aguacateros CD Uruapan
۵
۱
Ciervos FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Mexiquense
۲
۳
Artesanos Metepec FC
Finished
۰۱:۳۰
Zitacuaro
۰
۰
FC Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Cyprus
First Division Women
Apollon Limassol FC (W)
۶
۰
Aris Limassol (W)
Finished
۱۲:۳۰
Omonia Nicosia (W)
۱
۰
Lakatamia FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۴
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
Geestemunde
۱
۴
FC Oberneuland
Finished
۱۳:۳۰
KSV Vatan Sport Bremen
-
-
Leher Bremerhaven
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
Super League
Mulembe United
۰
۱
Nairobi United
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
CD Basconia
۱
۰
CD Padura
Finished
۱۴:۰۰
Anaitasuna
۰
۱
San Ignacio
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil
UDC Txantrea U19
۱
۳
Deportivo Alaves U19
Finished
۱۴:۳۰
Leioa U19
۲
۰
Gazte Berriak U19
Finished
۱۵:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Kavala
۲
۰
PAOK Kristonis
Finished
۱۴:۳۰
Aris Petinou
۳
۲
Anagennisi Epanomi
Finished
۱۶:۳۰
Doxa Dramas
۲
۱
Posidonas Neas Michanionas
Finished
۱۶:۳۰
Niki Efkarpia
۳
۰
Aris Avatou
Finished
۱۶:۳۰
Greece
U19 Super League
Olympiacos FC U19
۴
۱
Volos NPS U19
Finished
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Unia Turza Slaska
۲
۳
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Kosovo
First League
KF Istogu
-
-
FC Phoenix Banje
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
1st Division
Naestved BK
۱
۱
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
Rwanda
League Women
Fatima (W)
۱
۰
Inyemera (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rwanda
National League
Sunrise FC
۰
۲
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Gasogi Utd
۲
۰
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
League Cup, Group 4
Leiknir Reykjavik
۱
۲
IA Akranes
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Ermis Zonianon
۰
۰
Ilisiakos
Finished
۱۶:۳۰
Panionios NFC
۵
۰
Atsalenios FC
Finished
۱۶:۳۰
Haidari FC
۲
۲
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
GS Apollon Smyrnis
۱
۳
Agios Nikolaos
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Turkgucu Munchen
۱
۲
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
Nurnberg II
۱
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Acreano
Placido de Castro
-
-
Nauas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰