0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Turkey
Efeler Ligi
Cizre Belediyesi VC
۱
۳
Fenerbahce Istanbul
Finished
۱۴:۳۰
Italy
SuperLega
Trentino
۱
۲
Padova
inprogress
۲۰:۳۰
Verona
۰
۳
Lube Civitanova
Finished
۲۰:۳۰
Milano
۱
۲
Sir Safety Conad Perugia
inprogress
۲۰:۳۰
GAS Sales Piacenza
۲
۱
Modena
inprogress
۲۰:۳۰
Vero Volley Monza
۳
۰
Cisterna Latina
Finished
۲۰:۰۰
Farmitalia Catania
۲
۱
Taranto
inprogress
۲۰:۳۰
Republic of Korea
V League
Ansan OK Financial Group
۱
۳
Samsung Fire Insurance Blue Fangs
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
SuperLiga B
JF Volei
۲
۳
Maringa
Finished
۰۱:۳۰
Neurologia Ativa
۳
۱
ASPMA Araucaria
Finished
۰۱:۳۰
Natal/America RN
۰
۳
Rede Cuca
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Superliga
Apan Blumenau
۳
۲
Araguari Ube Volei
Finished
۰۲:۰۰
Philippines
UAAP Women
Adu Falcons (W)
۳
۱
UE Lady Warriors (W)
Finished
۰۹:۳۰
UST Tigresses (W)
۳
۲
FEU Tamaraws (W)
Finished
۱۱:۳۰
Poland
Poland Cup
Jastrzebiski Wegiel S.S.A.
۱
۳
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Finished
۱۷:۱۵
Japan
V Premier League
Wolfdogs Nagoya
۳
۱
JT Thunders
Finished
۰۷:۳۰
Panasonic Panthers
۲
۳
Suntory Sunbirds
Finished
۰۸:۳۵
Tokyo Great Bears
۳
۰
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۹:۳۰
VC Nagano Tridents
۳
۱
Voreas Hokkaido
Finished
۰۷:۳۰
Toray Arrows
۲
۳
JTEKT Stings
Finished
۰۸:۳۰
Hong Kong
Division 1 Women
Kwai Tsing (W)
۳
۱
Victory (W)
Finished
۱۰:۳۰
Fighting VBHK (W)
۲
۳
Tuen Ching (W)
Finished
۱۲:۳۰
CYT (W)
۱
۳
Kong Yan KT (W)
Finished
۰۵:۳۰
Hip Hing (W)
۲
۳
HK International (W)
Finished
۰۷:۳۰
China
CVL
Fujian
۳
۱
Guangdong
Finished
۱۱:۰۰
Jiangsu
۳
۱
Sichuan
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Brazil Cup Women
CR Flamengo (W)
۰
۳
Dentil/Praia Clube (W)
Finished
۰۱:۰۰
Minas Tenis Clube (W)
۳
۱
Fluminense (W)
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
V League Women
GS Caltex (W)
۳
۰
Gwangju AI Peppers (W)
Finished
۱۰:۳۰
United States
NCAA Championship
Ohio State Buckeyes
۲
۳
Loyola Chicago Ramblers
Finished
۰۰:۳۰
Lewis Flyers
۳
۱
Purdue Fort Wayne Mastodons
Finished
۰۲:۳۰
UCLA Bruins
۳
۱
USC Trojans
Finished
۰۴:۳۰
Merrimack Warriors
۳
۲
Saint Thomas Aquinas Spartans
Finished
۰۳:۳۰
Grand Canyon Antelopes
-
-
Stanford Cardinal
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uganda
National League A Women
Espoir VC (W)
۱
۳
Kampala University (W)
Finished
۰۹:۳۰
KCB-Nkumba (W)
۳
۰
UCU (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sport-S (W)
۱
۳
KCCA (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
Sultanlar Ligi Women
Aydin Buyuksehir Bld (W)
۳
۱
Sariyer Belediyesi (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kuzey Boru Genclik (W)
۳
۱
Muratpasa Bld (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fenerbahce Istanbul (W)
۳
۱
Vakifbank Telekom Istanbul (W)
Finished
۱۹:۳۰
Ankara Karayollari (W)
۰
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turk Hava Yollari Spor Kulubu (W)
۳
۲
Ankara PTT Spor (W)
Finished
۱۵:۳۰
Eczacibasi Vitra Istambul (W)
۳
۰
Nilufer Belediye Bursa (W)
Finished
۱۹:۰۰
Austria
AVL Women
ASKO Volksbank Purgstall (W)
۳
۱
VBC Hochst (W)
Finished
۱۶:۳۰
SG Union Raiffeisen Bisamberg/Hollabrunn (W)
۳
۰
VC Hausmannstatten (W)
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie A1 Women
Vero Volley Milano (W)
۳
۲
Roma Volley Club (W)
Finished
۱۴:۳۰
Chieri Torino (W)
۱
۳
Savino Del Bene Scandicci (W)
Finished
۱۷:۳۰
Vallefoglia (W)
۳
۰
Delta Informatica Trentino (W)
Finished
۱۹:۳۰
Il Bisonte Firenze (W)
۱
۳
AGIL Igor Novara (W)
Finished
۱۹:۳۰
SB Cuneo (W)
۰
۰
Yamamay Busto Arsizio (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Greece
A1 Ethniki Women
AEK Athens (W)
۳
۱
ASP Thetis (W)
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
2. Lig Women
Aksaray 1989 Spor (W)
۱
۳
Beykoz Bld (W)
Finished
۱۶:۰۰
Ankaragucu (W)
۳
۱
Ciftlikkoy Belediyespor (W)
Finished
۱۱:۳۰
Eczacibasi 2 (W)
۰
۳
Sakarya (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bozuyuk Idman Yurdu (W)
۳
۰
Kapakli Site (W)
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Superliga 2
CV Almendralejo Extremadura
۳
۲
CDV Textil Santanderina
Finished
۱۲:۳۰
VP Madrid
۰
۳
Utrera CV
Finished
۱۳:۰۰
Gijon
۳
۲
Sporting CV Soria
Finished
۱۴:۳۰
Vietnam
Hoa Lu Cup Women
BTL Thong Tin (W)
۳
۱
Thai Binh (W)
Finished
۱۰:۳۰
Binh Dien Long An (W)
۰
۳
Ninh Binh (W)
Finished
۱۲:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional A2
Clube Kairos
۱
۳
CA Madalena
Finished
۰۰:۳۰
Germany
DVV Cup Women
SC Potsdam (W)
۰
۳
Allianz MTV Stuttgart (W)
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
1. Divisao Women
Esmoriz GC (W)
۱
۳
Castelo de Maia GC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vitoria SC (W)
۳
۱
Sporting CP (W)
Finished
۱۹:۳۰
Leixoes SC (W)
۰
۳
FC Porto (W)
Finished
۱۹:۳۰
SC Espinho (W)
۰
۳
GC Vilacondense (W)
Finished
۱۹:۳۰
SL Benfica (W)
۳
۰
CD Fiaes (W)
Finished
۲۰:۳۰
S.C. Braga (W)
۰
۱
Porto Volei 2014 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
Eliteserien
Torvastad
۳
۲
Randaberg IL
Finished
۱۷:۳۰
Viking TIF
۳
۱
Koll
Finished
۱۸:۰۰
Tromsoe
۰
۳
Forde Vbk
Finished
۱۴:۰۰
Hungary
NB I Extraliga
Dag Kozsegi SE
۱
۳
MAFC-BME
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga
Poltsamaa VK
۱
۳
Eesti Maaulikooli
Finished
۱۶:۳۰
Selver Tallinn Spordikool
۳
۰
IMsport/Turi
Finished
۱۳:۳۰
EstNor/Kiili
۳
۱
Lilder/Rae Vald
Finished
۱۴:۳۰
Danpower/Voru
۰
۳
Tallinna Ulikool
Finished
۱۴:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premijer Liga Women
Zok Igman Ilidza (W)
۳
۲
Gorazde (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Eliteserien Women
Viking TIF (W)
۳
۱
Lierne IL (W)
Finished
۱۵:۳۰
Oslo Volley (W)
۰
۳
Randaberg (W)
Finished
۱۶:۰۰
Indonesia
Indonesia Men Nusantara Cup
Kudus Sukun Badak
۳
۱
Surabaya Samator
Finished
۱۵:۰۰
Synthesis Agro Yogyakarta
۳
۰
Tebu Alam Magetan
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
Extraliga U22 Women
Lvi Praha U22 (W)
۱
۳
Plzen U22 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Taiwan
TVL
Mizuno
۳
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۰:۳۰
Conti
۱
۳
Changhua SDTV
Finished
۱۲:۳۰
Philippines
UAAP
Adamson University Falcons
۳
۰
UE Red Warriors
Finished
۰۵:۳۰
Santo Tomas Growling Tigers
۲
۳
FEU Tamaraws
Finished
۰۷:۳۰
Argentina
Liga A1 Women
Estudiantes de La Plata (W)
۳
۱
Villa Dora (W)
Finished
۰۳:۳۰
CA Boca Juniors (W)
۳
۰
Velez Sarsfield (W)
Finished
۰۳:۰۰
Sonder of Rosario (W)
۳
۱
Banco Provincia La Plata (W)
Finished
۰۳:۰۰
Gimnasia La Plata (W)
۲
۳
San Jose (W)
Finished
۰۳:۳۰
Club Nautico SA Rosario (W)
۰
۳
River Plate (W)
Finished
۰۳:۰۰
San Lorenzo (W)
۳
۰
Argentina U19 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Switzerland
NLA Women
Kanti Schaffhausen (W)
۳
۱
Volley Lugano (W)
Finished
۱۸:۳۰
Pfeffingen (W)
۳
۰
Vbc Cheseaux (W)
Finished
۱۸:۳۰
Neuchatel UC (W)
۳
۰
VBC Glaronia (W)
Finished
۲۰:۰۰
Poland
Tauron Liga Women
KPS Chemik Police (W)
۱
۱
Bielsko Biala (W)
inprogress
۲۰:۳۰
MKS E Leclerc Radomka Radom (W)
-
-
UKS Jedynka Tarnow (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Greece
A2 Women
Opath Perseas (W)
۳
۱
PAS Giannina (W)
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB I Women
TFSE (W)
۳
۰
Budaorsi DSE (W)
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest (W)
۳
۲
Ujpest TE U21 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kispest SE (W)
۱
۲
Veszpremi Egyetemi Sport Club (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Iceland
Mizunodeild
KA Akureyri
۲
۳
HK Kopavogur
Finished
۱۹:۰۰
Hamar
۳
۰
Throttur Nes
Finished
۱۶:۳۰
Germany
DVV Cup
WWK Volleys Herrsching
۰
۳
Berlin Recycling Volleys
Finished
۱۸:۴۵
Italy
Serie A2
Sieco Service Ortona
۰
۱
Pineto Volley
inprogress
۲۱:۳۰
Codyeco S.Croce
۳
۱
Porto Viro
Finished
۱۸:۳۰
Volley Reggio Emilia
۰
۳
Cuneo Volley
Finished
۱۸:۳۰
Videx Grotazzolina
۱
۲
Emma Villas Siena
inprogress
۲۰:۳۰
Cassa Rurale Cantu
۲
۱
Pallavolo Brescia
inprogress
۲۰:۳۰
Normanna Aversa Academy
۰
۲
Materdomini Castellana Grotte
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal
A2 Women
Gueifaes (W)
۲
۳
Voleibol Colegio Pedro Arrupe (W)
Finished
۱۸:۳۰
ADR Unidos Por Si (W)
۳
۰
CDIVA Azores (W)
Finished
۰۰:۰۰
ADR Unidos Por Si (W)
۳
۰
CDIVA Azores (W)
Finished
۱۵:۳۰
Boavista FC (W)
۳
۰
AAS Mamede (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ala NunAlvares Gondomar (W)
۳
۰
CN Ginastica (W)
Finished
۲۰:۳۰
Lusofona VC (W)
۱
۱
GC Santo Tirso (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Superliga Women
Dinamo Krasnodar (W)
۰
۳
Proton Saratov (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Elitserien
Hylte/Halmstad
۲
۳
Floby
Finished
۱۶:۳۰
Sodertelge VBK
۳
۱
Uppsala
Finished
۱۸:۳۰
Habo
۳
۲
Orkelljunga VK
Finished
۱۸:۳۰
Japan
V Premier League Women
JT Marvelous (W)
۱
۳
NEC Red Rockets (W)
Finished
۰۸:۳۹
Taiwan
TVL Women
Taipei King Whale (W)
۲
۳
Taiwan Power Company (W)
Finished
۰۸:۳۰
Japan
V Challenge League 2 Women
Himeji Victorina (W)
۳
۰
Breath Hamamatsu (W)
Finished
۰۶:۳۰
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
۰
۳
Gunma Bank Green Wings (W)
Finished
۰۸:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Orion Doetinchem
۲
۳
Draisma Dynamo APELDOORN
Finished
۱۸:۳۰
Numidia VC Limax
۱
۳
Amysoft Lycurgus Groningen
Finished
۱۹:۰۰
Iceland
1 Division Women
Hamar (W)
۳
۲
Afturelding B (W)
Finished
۱۸:۳۰
Blakfelag Hfj (W)
۳
۰
Fylkir (W)
Finished
۲۰:۳۰
Malta
MVA League Women
Falcons VC (W)
۳
۲
Flyers VC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Elitserien Women
IKSU (W)
۰
۳
Engelholm (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hylte/Halmstad (W)
۳
۰
RIG Falkoping (W)
Finished
۱۹:۰۰
Faroe Islands
Premier League Women
TB Flogboltur (W)
۳
۱
KIF (W)
Finished
۱۸:۰۰
Mjolnir (W)
۳
۱
Flogboltsfelagid Ternan (W)
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Austria AVL
VBK Klagenfurt
۳
۱
Sportunion St Polten
Finished
۱۸:۰۰
SG Raiffeisen Waldviertel
۳
۰
Ried
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Peelpush Meijel (W)
۱
۳
Sliedrecht Sport (W)
Finished
۱۸:۰۰
Croatia
2. Liga
OK Sheeft
۳
۰
MOK Cazma
Finished
۱۸:۱۵
Latvia
Nacionala Liga
Jekabpils Juniors
۳
۱
Aizpute
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Mestaruusliiga
Loimu
۰
۳
VaLePa
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Romanian Cup
CSA Steaua Bucuresti
۱
۳
CS Rapid Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
A Lyga
Elga Master Idea SM
۳
۰
Raseiniai Lusis Volley
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Liga A Women
VC Oudegem (W)
۳
۰
Haasrode Leuven (W)
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie A2 Women
Millenium Brescia (W)
۱
۳
Offanengo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Pescara (W)
۰
۳
Narconon Melendugno Le (W)
Finished
۱۹:۳۰
Montecchio (W)
۰
۳
Messina (W)
Finished
۱۹:۳۰
AltaFratte Volley Padova (W)
۳
۱
Costa Volpino BG (W)
Finished
۱۹:۳۰
Volley Team Bologna (W)
۱
۳
Polisportiva Hermaea Olbia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Soverato (W)
۱
۳
Pallavolo Lecco Alberto Picco (W)
Finished
۱۹:۳۰
HR Macerata (W)
۲
۳
Bartoccini Gioiellerie Perugia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Austria
2. Bundesliga Women
ATSE Graz (W)
۱
۳
Raiffeisen Waldviertel (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Division 1
Sollentuna VK B
۳
۰
Vasteras VBK
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
Superliga
Cherno More Bask
۳
۲
Pirin Razlog
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Sokol Bucovice
۱
۳
Slavia Hradec Kralove
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Extraliga Women
UNIZA Zilina (W)
۱
۳
VKP Bratislava (W)
Finished
۲۰:۳۰
UKF Nitra (W)
۳
۰
VK Slavia UK Bratislava (W)
Finished
۲۰:۳۰
Presov (W)
۳
۰
VK Pirane Brusno (W)
Finished
۲۰:۳۰
HIT Ucm Trnava (W)
۲
۱
SVK Pezinok (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Coppa Italia A3
Virtus Fano
۰
۲
Pallavolo Franco Tigano Palmi
inprogress
۲۰:۳۰
Lebanon
1st Division
Knat
۱
۲
Bouchrieh
inprogress
۲۰:۳۰
Iceland
Mizunodeild Women
KA Akureyri (W)
۰
۰
HK Kopavogur (W)
inprogress
۲۱:۱۵
Croatia
Superliga
MOK Mursa Osijek
۳
۰
OK Medicinar Trnje
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
1. Ligi
T.F.L Altekma
۳
۰
TVF Spor Lisesi
Finished
۱۵:۳۰
Europe
MEVZA League Women
Nova KBM Branik Maribor (W)
۳
۱
Bekescsaba (W)
Finished
۱۷:۰۰
Calcit Ljubljana Kamnik (W)
۳
۲
HAOK Mladost Zagreb (W)
Finished
۱۹:۳۰
Norway
1st Division
Sotra VK
۳
۰
Lierne IL
Finished
۱۴:۰۰
Forde VBK II
۳
۱
Sarpsborg
Finished
۱۵:۳۰
Rossvoll
۰
۳
NTNUI II
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Liga Nacional Women
Circolo (W)
۳
۰
Universitario de Deportes (W)
Finished
۰۲:۰۰
Japan
V Challenge League 2
Kinden Trinity Blitz
۱
۳
Tsukuba United
Finished
۰۵:۳۰
Safilva Hokkaido
۳
۱
Veertien Mie
Finished
۰۸:۰۰
Belarus
Liga Pro
Empire-Pro
۱
۳
Legion-Pro
Finished
۱۱:۳۰
Lions-Pro
۱
۳
Energy-pro
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Superliga
Enisey Krasnoyarsk
۱
۳
Dinamo Moscow
Finished
۱۲:۳۰
Neftyanik Orenburg
۲
۳
NOVA Novokuybyshevsk
Finished
۱۶:۳۰
Ugra Samotlor Nizhnevartovsk
۰
۳
Shakhter Soligorsk
Finished
۱۶:۳۰
Ural Ufa
۳
۲
Lokomotiv Novosibirsk
Finished
۱۶:۳۰
Fakel Novyi Urengoy
۳
۲
Dinamo L.O.
Finished
۱۶:۳۰
ASK Nizhny Novgorod
۰
۳
Belogorie Belgorod
Finished
۱۸:۳۰
Moldova
Moldova League
USM Chisinau
۳
۰
DOR UTM
Finished
۱۲:۳۰
Italy
Regional League
CSDN Napoli
۳
۰
Volley World Napoli
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
Division 1 Women
Jomala (W)
۰
۳
Norsjo (W)
Finished
۱۲:۳۰
Eneryda (W)
۱
۳
Ljungby (W)
Finished
۱۹:۳۰
Indonesia
Indonesia Women Nusantara Cup
Gresik Petrokimia (W)
۳
۰
Vita Solo (W)
Finished
۱۳:۰۰
Bulgaria
Superliga Women
Maritsa 2022 (W)
۰
۳
CSKA Sofia (W)
Finished
۱۴:۰۰
Maritza Plovdiv (W)
۳
۰
Deya Sport Burgas (W)
Finished
۱۷:۰۰
Vietnam
Hoa Lu Cup
The Cong Binh Doan
۳
۰
Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
Bien Phong
۳
۰
Trang An Ninh Binh
Finished
۱۶:۴۵
Uganda
National League A
Nemo Stars
۳
۱
Elyon
Finished
۱۶:۳۰
Poland
I Liga Women
BAS Bialystok (W)
۲
۳
Plomien Sosnowiec (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Superliga 2 Women
Esplugues (W)
۳
۱
CV Sant Cugat Tma (W)
Finished
۱۴:۳۰
Esplugues (W)
۳
۱
CV Sant Cugat 2 (W)
Finished
۱۴:۳۰
VP Madrid (W)
۳
۰
Aceites Abril Voley Ourense (W)
Finished
۱۵:۰۰
CEV L'Hospitalet (W)
۲
۲
CV Vall D'Hebron (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Morocco
Super League Women
CZVB Zenata (W)
۳
۰
AM Derb Sultan (W)
Finished
۱۴:۳۰
Norway
1st Division Women
BSI (W)
۳
۱
Skjetten (W)
Finished
۱۵:۰۰
SK Rival (W)
۱
۳
Tromso (W)
Finished
۱۶:۳۰
NTNUI (W)
۳
۰
Sandnes VBK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Regional League Women
Institut Montserrat Gracia (W)
۳
۰
AE Volley Manresa (W)
Finished
۱۵:۲۵
Desguaces el Aleman CVS (W)
۱
۳
CD Espanol (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Superliga
CV San Roque Batan
۰
۳
CDV Rio Duero
Finished
۱۵:۳۰
Austria
2. Bundesliga
VBK Klagenfurt II
۰
۳
UVC Waidhofen
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
Nacionala Liga Women
SUFA/DU (W)
۳
۰
RSU/MSG 2 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Faroe Islands
Premier League
Mjolnir Klaksvik
۳
۰
Flogboltsfelagio Ternan
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Regional League Women
Strand Volej 2 (W)
۰
۰
Lavovi 07 (W)
inprogress
۲۲:۱۵