0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
NBA
Dallas Mavericks
۷۶
۹۰
Philadelphia 76ers
inprogress
۲۱:۳۰
Miami Heat
۱۲۶
۱۲۰
Utah Jazz
Finished
۰۱:۳۰
Memphis Grizzlies
۱۰۰
۱۰۷
Portland Trail Blazers
Finished
۰۴:۳۰
Phoenix Suns
۱۰۹
۱۱۸
Houston Rockets
Finished
۰۵:۳۰
Los Angeles Lakers
۱۱۴
۱۲۴
Denver Nuggets
Finished
۰۵:۰۰
United States
NCAA Basketball
Rhode Island Rams
۹۱
۹۴
Saint Louis Billikens
Finished
۰۰:۳۰
Northwestern State Demons
۷۷
۸۲
Lamar Cardinals
Finished
۰۰:۳۰
Maryland Eastern Shore Hawks
۶۶
۷۰
Howard Bison
Finished
۰۰:۳۰
Wagner Seahawks
۵۴
۵۷
Fairleigh Dickinson Knights
Finished
۰۱:۰۰
Albany Great Danes
۷۱
۷۴
Maine Black Bears
Finished
۰۰:۳۰
Central Florida Knights
۵۲
۶۰
Iowa State Cyclones
Finished
۰۰:۳۰
Kent State Golden Flashes
۷۹
۷۳
Central Michigan Chippewas
Finished
۰۰:۰۰
Tennessee Martin Skyhawks
۹۶
۸۷
Tennessee State Tigers
Finished
۰۱:۰۰
Richmond Spiders
۷۹
۷۶
Virginia Commonwealth Rams
Finished
۰۲:۳۰
Washington State Cougars
۷۷
۶۵
California Los Angeles Bruins
Finished
۰۳:۳۰
UC Irvine
۸۲
۶۱
Long Beach State 49Er
Finished
۰۶:۳۰
Washington Huskies
۷۵
۸۲
Southern California Trojans
Finished
۰۰:۳۰
Charlotte 49ers
۶۱
۷۶
South Florida Bulls
Finished
۰۰:۳۰
Western Illinois Leathernecks
۷۶
۶۵
SIU Edwardsville Cougars
Finished
۰۱:۰۰
Jacksonville State Gamecocks
۶۴
۶۶
New Mexico State Aggies
Finished
۰۱:۳۰
Sacramento State Hornets
۷۳
۶۱
Portland State Vikings
Finished
۰۱:۳۰
Brigham Young Cougars
۸۷
۷۵
Texas Christian Horned Frogs
Finished
۰۵:۳۰
Southern University Jaguars
۶۱
۶۷
Bethune-Cookman Wildcats
Finished
۰۰:۰۰
Stony Brook Seawolves
۷۹
۵۶
Delaware Fightin' Blue Hens
Finished
۰۰:۳۰
Campbell Fighting Camels
۶۴
۶۲
North Carolina A&T Aggies
Finished
۰۰:۳۰
Utah Valley Wolverines
۶۵
۷۸
Texas-Arlington Mavericks
Finished
۰۰:۳۰
Morgan State Bears
۶۱
۷۲
South Carolina State University Bulldogs
Finished
۰۱:۰۰
Texas A&M Corpus Christi Islanders
۸۰
۶۸
Southeastern Louisiana Lions
Finished
۰۱:۰۰
Houston Christian Huskies
۸۵
۹۸
Texas A&M Commerce Lions
Finished
۰۱:۰۰
Alabama A&M Bulldogs
۵۸
۵۳
Alabama State Hornets
Finished
۰۱:۳۰
Loyola Maryland Greyhounds
۶۹
۶۸
Army Black Knights
Finished
۰۱:۳۰
Georgia Bulldogs
۵۶
۷۰
Texas A&M Aggies
Finished
۰۲:۳۰
Oakland Golden Grizzlies
۷۵
۷۰
Detroit Mercy Titans
Finished
۰۲:۳۰
Texas Southern Tigers
۸۰
۷۰
Jackson State Tigers
Finished
۰۲:۳۰
Arkansas Pine Bluff Golden Lions
۷۸
۶۹
Mississippi Valley State Delta Devils
Finished
۰۳:۰۰
Princeton Tigers
۷۹
۷۷
Cornell Big Red
Finished
۰۳:۳۰
Liberty Flames
۴۹
۶۴
Texas El Paso Miners
inprogress
۰۳:۳۰
Bucknell Bisons
۶۰
۵۰
Lafayette Leopards
Finished
۰۳:۳۰
Saint Mary's (CA) Gaels
۵۷
۷۰
Gonzaga Bulldogs
Finished
۰۶:۳۰
Maryland Terrapins
۴۱
۳۳
Indiana Hoosiers
inprogress
۲۲:۳۰
Niagara Purple Eagles
۲۹
۴۲
Mount St. Mary's Mountaineers
inprogress
۲۲:۳۰
North Texas Mean Green
-
-
East Carolina Pirates
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Drexel Dragons
۷۳
۵۹
Northeastern Huskies
Finished
۰۰:۳۰
Eastern Washington Eagles
۱۰۸
۱۰۴
Montana State Bobcats
Finished
۰۱:۳۰
Northwestern Wildcats
۸۰
۸۷
Iowa Hawkeyes
Finished
۰۲:۰۰
Virginia Tech Hokies
۸۷
۷۶
Wake Forest Demon Deacons
Finished
۰۲:۰۰
Akron Zips
۸۰
۷۳
Northern Illinois Huskies
Finished
۰۲:۳۰
Duke Blue Devils
۷۳
۴۸
Virginia Cavaliers
Finished
۰۲:۳۰
Wisconsin Milwaukee Panthers
۹۰
۶۹
Wisconsin-Green Bay Phoenix
Finished
۰۲:۳۰
Wright State Raiders
۹۴
۸۸
Northern Kentucky Norse
Finished
۰۳:۳۰
Georgetown Hoyas
۹۳
۹۸
Xavier Musketeers
Finished
۰۴:۰۰
Notre Dame Fighting Irish
۶۹
۶۲
Clemson Tigers
Finished
۰۴:۱۵
Southern Indiana Screaming Eagles
۶۶
۷۰
Southeast Missouri State Redhawks
Finished
۰۵:۰۰
Utah Runnin' Utes
۸۸
۵۹
California Golden Bears
Finished
۰۵:۳۰
California State Fullerton Titans
۷۹
۷۰
UC Santa Barbara Gauchos
Finished
۰۵:۳۰
Southern Illinois Salukis
۳۳
۳۴
Northern Iowa Panthers
inprogress
۲۲:۳۰
Marist Red Foxes
۳۷
۳۷
Iona Gaels
inprogress
۲۲:۳۰
Morehead State Eagles
۶۷
۴۹
Lindenwood Lions
Finished
۰۰:۰۰
Vanderbilt Commodores
۶۱
۷۵
Louisiana State Tigers (LSU)
Finished
۰۰:۰۰
Saint Francis Red Flash
۵۸
۷۴
Le Moyne Dolphins
Finished
۰۰:۳۰
East Tennessee State Buccaneers
۶۶
۶۵
North Carolina Greensboro Spartans
Finished
۰۰:۳۰
Coppin State Eagles
۵۸
۸۳
North Carolina Central Eagles
Finished
۰۰:۳۰
Arkansas-Little Rock Trojans
۸۱
۴۳
Tennessee Tech Golden Eagles
Finished
۰۰:۳۰
Colorado State Rams
۷۰
۶۲
Wyoming Cowboys
Finished
۰۰:۳۰
Bryant Bulldogs
۱۰۱
۸۲
New Jersey Tech Highlanders
Finished
۰۰:۳۰
Weber State Wildcats
۸۵
۵۸
Northern Arizona Lumberjacks
Finished
۰۰:۳۰
North Carolina Tar Heels
۷۹
۷۰
North Carolina State Wolfpack
Finished
۰۰:۳۰
Fayetteville State Broncos
۵۱
۵۴
Lincoln PA Lions
Finished
۰۰:۳۰
Delaware State Hornets
۸۵
۷۱
Norfolk State Spartans
Finished
۰۰:۳۰
Auburn Tigers
۷۸
۶۳
Mississippi State Bulldogs
Finished
۰۰:۳۰
Longwood Lancers
۷۴
۷۲
High Point Panthers
Finished
۰۱:۰۰
McNeese State Cowboys
۸۳
۶۲
Nicholls State Colonels
Finished
۰۱:۳۰
Idaho Vandals
۵۷
۸۰
Montana Grizzlies
Finished
۰۱:۳۰
Grambling State Tigers
۷۵
۶۸
Florida A&M Rattlers
Finished
۰۱:۳۰
Brown Bears
۸۹
۶۴
Dartmouth Big Green
Finished
۰۲:۳۰
Cleveland State Vikings
۷۵
۶۶
IUPUI Jaguars
Finished
۰۲:۳۰
Incarnate Word Cardinals
۸۰
۸۷
New Orleans Privateers
Finished
۰۲:۳۰
Boston College Eagles
۶۵
۹۰
Pittsburgh Panthers
Finished
۰۲:۳۰
West Virginia Mountaineers
۷۰
۸۱
Texas Tech Red Raiders
Finished
۰۲:۳۰
Prairie View A&M Panthers
۶۵
۷۳
Alcorn State Braves
Finished
۰۳:۰۰
Santa Clara Broncos
۶۹
۶۲
San Francisco Dons
Finished
۰۳:۳۰
Cincinnati Bearcats
۷۴
۷۲
Kansas State Wildcats
Finished
۰۳:۳۰
Yale Bulldogs
۸۰
۶۰
Harvard Crimson
Finished
۰۳:۳۰
Pennsylvania Quakers
۸۴
۷۲
Columbia Lions
Finished
۰۳:۳۰
Wichita State Shockers
۸۷
۶۶
Rice Owls
inprogress
۰۳:۳۰
Indiana Purdue Fort Wayne Mastodons
۸۳
۶۵
Robert Morris Colonials
Finished
۰۳:۳۰
California State Northridge Matadors
۶۹
۷۹
California San Diego Tritons
Finished
۰۴:۳۰
Louisville Cardinals
۷۶
۸۲
Syracuse Orange
Finished
۰۴:۳۰
Saint Thomas Tommies
۸۳
۵۸
Denver Pioneers
Finished
۰۴:۳۰
Alabama Crimson Tide
۷۴
۸۱
Tennessee Volunteers
Finished
۰۴:۳۰
Oklahoma Sooners
۸۵
۸۷
Houston Cougars
Finished
۰۴:۳۰
Portland Pilots
۷۰
۶۰
Loyola-Marymount Lions
Finished
۰۴:۳۰
Idaho State Bengals
۷۹
۸۱
Northern Colorado Bears
Finished
۰۴:۳۰
Boise State Broncos
۸۹
۷۹
New Mexico Lobos
Finished
۰۴:۳۰
California Riverside Highlanders
۷۳
۷۶
Hawaii Rainbow Warriors
Finished
۰۴:۳۰
Purdue Boilermakers
۸۰
۷۴
Michigan State Spartans
Finished
۰۴:۳۰
California Baptist Lancers
۸۸
۵۲
Texas Rio Grand Valley Vaqueros
Finished
۰۴:۳۰
Sam Houston State Bearkats
۸۱
۶۴
Middle Tennessee State Blue Raiders
Finished
۰۴:۳۰
Southern Utah Thunderbirds
۸۳
۸۸
Tarleton State Texans
Finished
۰۵:۰۰
Missouri Tigers
۷۸
۸۴
Mississippi Rebels
Finished
۰۵:۰۰
Utah Tech Trailblazers
۷۹
۸۶
Abilene Christian Wildcats
Finished
۰۵:۳۰
Nevada Las Vegas Rebels
۶۸
۵۰
San Jose State Spartans
Finished
۰۶:۳۰
Grand Canyon Antelopes
۸۰
۵۸
Stephen F. Austin Lumberjacks
Finished
۰۶:۳۰
California Polytechnic University Mustangs
۵۶
۶۸
California State Bakersfield Roadrunners
Finished
۰۶:۳۰
San Diego Toreros
۸۱
۶۹
Pacific Tigers
Finished
۰۶:۳۰
Connecticut Huskies
۹۱
۶۱
Seton Hall Pirates
Finished
۲۰:۳۰
Canisius Golden Griffins
۵۹
۶۳
Rider Broncs
inprogress
۲۱:۳۰
Valparaiso Beacons
۴۴
۳۱
Illinois State Redbirds
inprogress
۲۲:۳۰
Saint Peter's Peacocks
۴۳
۲۸
Manhattan Jaspers
inprogress
۲۲:۳۰
Quinnipiac Bobcats
۳۸
۳۳
Siena Saints
inprogress
۲۲:۳۰
Missouri State Bears
۳۶
۳۱
Illinois Chicago Flames
inprogress
۲۲:۳۰
Oral Roberts Golden Eagles
-
-
Kansas City Kangaroos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iran
Super League
Mahram Tehran
۷۳
۶۸
Palayesh Naft Abadan BC
Finished
۱۶:۰۰
Zob Ahan Ishafan BC
۷۱
۸۲
Tabiat
Finished
۱۶:۰۰
Kouchin Amol (Kaleh Mazandaran)
۱۱۷
۶۲
Raad Padafand Fasa
Finished
۱۶:۰۰
Japan
B.League Division 3
Saitama Broncos
۱۰۰
۸۶
Veertin Mie
Finished
۰۸:۳۰
Tryhoop Okayama
۷۴
۸۹
Shonan United
Finished
۰۷:۳۵
Tachikawa Dice
۶۹
۶۸
Tokyo United BC
Finished
۰۸:۳۰
Portugal
Nacional 1A
GDB Leca/Gargolandia
۷۶
۷۱
Marinhense
Finished
۰۰:۳۰
Beira Mar BC
۸۲
۷۳
Basquete de Barcelos
Finished
۰۱:۱۵
Famalicense
۶۵
۶۷
Sanjoanense
Finished
۲۰:۰۰
Scalipus CS
۶۸
۷۸
Atletico Clube de Portugal
Finished
۲۰:۳۰
NCR Valongo
۴۲
۶۲
Olivais Coimbra
inprogress
۲۲:۰۰
Clube 5Basket
۷۲
۶۲
Cb Viana
Finished
۲۰:۰۰
Japan
B League
Hamamatsu Sanen Neophoenix
۸۹
۹۸
Ryukyu Golden Kings Okinawa
Finished
۰۹:۳۵
Utsunomiya Brex
۷۷
۷۰
Shibuya Hitachi Sun Rockers
Finished
۰۹:۳۵
Fighting Eagles Nagoya
۷۴
۵۰
Shinshu BW
Finished
۱۰:۰۵
Levanga Hokkaido
۷۲
۸۷
Saga Ballooners
Finished
۱۰:۳۵
Sendai 89ers
۷۲
۷۷
Kyoto Hannaryz
Finished
۰۸:۳۵
Hiroshima Dragonflies
۸۰
۸۸
Chiba Jets
Finished
۰۸:۳۵
Nagoya Diamond Dolphins
۹۰
۷۴
Akita Northern Happinets
Finished
۰۹:۳۵
Toyama Grouses
۸۹
۹۰
Cyberdyne Ibaraki Robots
Finished
۰۷:۳۵
Toyota Alvark
۹۰
۸۰
Shimane Susanoo Magic
Finished
۰۹:۳۵
Nagasaki Velca
۷۸
۹۱
Gunma Crane Thunders
Finished
۰۸:۳۵
Kawasaki Brave Thunders
۷۳
۸۴
Yokohama B-Corsairs
Finished
۱۰:۳۵
Philippines
PBA Cup
NLEX Road Warriors
۹۵
۹۹
Terrafirma Dyip
Finished
۱۰:۳۰
Converge Fiberxers
۱۰۴
۱۱۲
Global Port Batang Pier
Finished
۱۳:۴۵
Finland
Division 1B
Espoo Basket Team
۹۶
۷۳
Leppävaaran Pyrintö
Finished
۱۸:۳۰
Hyvinkaan Ponteva
۶۲
۹۱
Lappeenrannan NMKY
Finished
۱۸:۳۰
Kataja Basket Talents
۸۷
۷۷
Pyrinto Akatemia B
Finished
۱۸:۳۰
Munkkiniemen Kisapojat
۱۰۰
۷۶
Ura Basket
Finished
۱۸:۳۰
Pernion Urhelijat Basket
۶۷
۷۵
Team Pajulahti
Finished
۱۸:۳۰
Japan
B League 2
Shiga Lakestars
۸۱
۷۴
Ehime Orange Vikings
Finished
۰۸:۳۰
Koshigaya Alphas
۶۹
۷۶
Yamagata Wyverns
Finished
۰۸:۳۰
Aomori Watts
۸۵
۸۲
Fukushima Fire Bonds
Finished
۰۹:۳۰
Bambitious Nara
۶۴
۷۸
Iwate Big Bulls
Finished
۰۸:۳۰
Nishinomiya Storks
۷۴
۸۲
Fukuoka
Finished
۰۸:۳۰
Kumamoto Volters
۸۶
۸۵
Veltex Shizuoka
Finished
۰۸:۳۰
Niigata Albirex BB
۹۵
۱۰۱
Altiri Chiba
Finished
۰۸:۴۰
Indonesia
IBL
Prawira Bandung
۷۹
۶۳
Pacific Caesar Surabaya
Finished
۱۰:۳۰
Amartha Hangtuah
۷۸
۸۶
Dewa United
Finished
۱۶:۳۰
Satria Muda Pertamina
۱۰۱
۸۸
Bali United
Finished
۱۴:۳۰
Rajawali Medan
۸۰
۷۸
Rans PIK B.C.
Finished
۱۲:۳۰
Taiwan
T1 League
Tainan TSG GhostHawks
۹۰
۹۲
Taipei Taishin Mars
Finished
۱۲:۰۰
New Taipei CTBC DEA
۹۵
۹۰
Taoyuan Leopards
Finished
۰۹:۳۰
Bulgaria
NBL
BC Rilski Sportist
۸۰
۷۸
Chernomorets Burgas
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania
LKL
Pieno Zvaigzdes Pasvalys
۹۱
۱۰۱
Nevezis Kedainiai
Finished
۲۱:۰۰
BC Siauliai
۸۹
۸۶
BC Jonava
Finished
۱۸:۵۰
Italy
Serie A
Dinamo Sassari
۹۳
۸۸
Virtus Pallacanestro Bologna
Finished
۱۴:۳۰
Victoria Libertas Pesaro
۹۳
۸۳
Pallacanestro Brescia
Finished
۲۱:۳۰
Napoli Basket
۹۵
۸۱
Benetton Universo Treviso
Finished
۱۵:۰۰
Pallacanestro Olimpia Milano
۹۴
۶۳
Cimberio Varese
Finished
۱۹:۳۰
Enel Brindisi
۷۹
۷۶
Vanoli Braga Cremona
Finished
۲۰:۰۰
OriOra Pistoia
۸۴
۷۱
Orsi Derthona Basket Tortona
Finished
۲۰:۴۵
Legea Scafati
۶۶
۹۵
Umana Reyer Venezia
Finished
۲۰:۳۰
United States
WNCAA
Kansas Jayhawks (W)
۸۳
۷۴
Oklahoma Sooners (W)
Finished
۰۱:۳۰
San Jose State Spartans (W)
۶۸
۵۶
Colorado State Rams (W)
Finished
۰۱:۳۰
Oregon Ducks (W)
۵۶
۷۶
Stanford Cardinal (W)
Finished
۰۱:۳۰
Providence Friars (W)
۴۲
۶۵
Connecticut Huskies (W)
Finished
۰۳:۳۰
Hawaii Rainbow Wahine (W)
۶۲
۵۱
UC Riverside Highlanders (W)
Finished
۰۸:۳۰
Florida Gators (W)
۷۴
۷۷
Auburn Tigers (W)
Finished
۲۰:۳۰
Iowa Hawkeyes (W)
۸۲
۶۹
Ohio State Buckeyes (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Marist Red Foxes (W)
۵۷
۵۸
Saint Peters Peacocks (W)
Finished
۰۰:۳۰
Princeton Tigers (W)
-
-
Dartmouth Big Green (W)
Finished
۰۰:۳۰
Boise State Broncos (W)
۶۶
۶۷
Air Force Falcons (W)
Finished
۰۰:۳۰
Northern Arizona Lumberjacks (W)
-
-
Weber State Wildcats (W)
Finished
۰۰:۳۰
Montana State Bobcats (W)
۵۰
۵۲
Eastern Washington Eagles (W)
Finished
۰۰:۳۰
Texas Southern Tigers (W)
-
-
Jackson State Tigers (W)
Finished
۰۰:۳۰
Lehigh Mountain Hawks (W)
۵۵
۴۷
Colgate Raiders (W)
Finished
۰۱:۰۰
Portland State Vikings (W)
-
-
Sacramento State Hornets (W)
Finished
۰۱:۳۰
Pacific Tigers (W)
۷۷
۸۵
Santa Clara Broncos (W)
Finished
۰۱:۳۰
Nevada Las Vegas Rebels (W)
۱۰۰
۴۱
San Diego State Aztecs (W)
Finished
۰۱:۳۰
Long Beach State 49ers (W)
-
-
California Irvine Anteaters (W)
Finished
۰۱:۳۰
UC San Diego Tritons (W)
۶۴
۶۶
Cal State Northridge Matadors (W)
Finished
۰۱:۳۰
Cal State Bakersfield Roadrunners (W)
۵۶
۷۴
California Polytech Mustangs (W)
Finished
۰۱:۳۰
Pepperdine Waves (W)
۴۸
۶۹
Saint Marys Gaels (W)
Finished
۰۱:۳۰
San Francisco Dons (W)
۶۸
۶۶
San Diego Toreros (W)
Finished
۰۱:۳۰
Southern Indiana Screaming Eagles (W)
۷۰
۵۹
Southeast Missouri State Redhawks (W)
Finished
۰۲:۳۰
Furman Paladins (W)
۶۷
۵۹
East Tennessee State Buccaneers (W)
Finished
۰۲:۳۰
Loyola Marymount Lions (W)
۶۳
۷۵
Portland Pilots (W)
Finished
۰۳:۳۰
Florida Gulf Coast Eagles (W)
۷۸
۵۵
Jacksonville Dolphins (W)
inprogress
۰۳:۳۰
South Florida Bulls (W)
۵۳
۵۱
Tulane Green Wave (W)
inprogress
۰۳:۳۰
Houston Cougars (W)
۶۸
۶۷
Central Florida Knights (W)
Finished
۰۴:۳۰
Arizona Wildcats (W)
۴۱
۶۱
UCLA Bruins (W)
Finished
۰۴:۳۰
Texas Longhorns (W)
۷۱
۴۶
Brigham Young Cougars (W)
Finished
۰۴:۳۰
South Carolina Gamecocks (W)
۷۶
۶۸
Tennessee Volunteers (W)
Finished
۲۰:۳۰
Pittsburgh Panthers (W)
۵۸
۸۴
Boston College Eagles (W)
Finished
۲۰:۳۰
Baylor Bears (W)
۶۷
۴۵
Oklahoma State Cowgirls (W)
Finished
۲۰:۳۰
Delaware Fightin' Blue Hens (W)
۴۹
۵۲
Elon Phoenix (W)
inprogress
۲۱:۳۰
North Carolina Wilmington Seahawks (W)
۵۶
۷۸
Towson Tigers (W)
Finished
۲۱:۳۰
Penn State Nittany Lions (W)
۹۰
۳۴
Minnesota Golden Gophers (W)
Finished
۲۱:۳۰
Belmont Bruins (W)
۴۰
۲۴
Evansville Purple Aces (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Notre Dame Fighting Irish (W)
۲۹
۳۶
Louisville Cardinals (W)
inprogress
۲۲:۳۰
NJ Rutgers Scarlet Knights (W)
۲۸
۳۸
Northwestern Wildcats (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Hofstra Pride (W)
۱۵
۳۲
Monmouth Hawks (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Wisconsin Badgers (W)
۲۶
۴۱
Michigan State Spartans (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Louisiana State Fighting Tigers (W)
۳۳
۲۷
Kentucky Wildcats (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Charleston Cougars (W)
۳۷
۳۶
William & Mary Tribe (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Stony Brook Seawolves (W)
۳۷
۲۹
North Carolina A&T Aggies (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Northeastern Huskies (W)
۲۸
۳۲
Hampton Pirates (W)
inprogress
۲۲:۳۰
East Carolina Pirates (W)
۳۳
۳۸
Temple Owls (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Miami Hurricanes (W)
۳۶
۳۵
Georgia Tech Yellow Jackets (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Drexel Dragons (W)
۲۶
۲۹
Campbell Fighting Camels (W)
inprogress
۲۲:۳۰
North Carolina State Wolfpack (W)
۲۴
۱۶
Wake Forest Demon Deacons (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Florida Atlantic Owls (W)
۲۸
۲۷
Charlotte 49ers (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Vanderbilt Commodores (W)
۳۰
۱۸
Georgia Bulldogs (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Indiana Hoosiers (W)
-
-
Maryland Terrapins (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Seton Hall Pirates (W)
-
-
Creighton Bluejays (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sweden
Superettan
AIK Basket
۷۲
۶۲
RIG Mark
Finished
۱۴:۳۰
Norrort
۶۴
۷۲
Eskilstuna
Finished
۱۸:۳۰
Hogsbo
۱۰۴
۸۲
KFUM Fryshuset
Finished
۱۷:۳۰
Malbas
۶۶
۵۱
Ockelbo
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Superleague 2 Women
Nadezhda Orenburg 2 (W)
۵۶
۷۴
Dynamo Novosibirsk II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Slavyanka (W)
۸۰
۷۹
Enisey Krasnoyarski Kraj 2 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
La Liga Women
Instituto (W)
۶۶
۶۱
Tomas de Rocamora (W)
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
NBB
Bauru Sao Paulo
۸۶
۸۴
Minas Tenis Clube
Finished
۰۰:۳۰
Vasco Da Gama
۷۹
۷۳
Mogi das Cruzes
Finished
۰۰:۳۰
Mongolia
MBL
IHC Apes
۹۰
۸۳
Tenuun Ulzii Metal
Finished
۱۴:۱۰
Europe
BNXT League
Yoast United
۵۸
۷۰
Kangoeroes Basket Mechelen
Finished
۱۸:۳۰
Landstede Zwolle
۶۴
۷۰
Hubo Limburg United
Finished
۱۶:۳۰
England
BBL
London Lions
۱۰۵
۸۹
Leicester Riders
Finished
۱۸:۳۰
Cheshire Phoenix
۹۳
۷۸
Sheffield Sharks
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
AD Galomar
۶۴
۷۹
Oliveirense Basquetebol
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
TBL
Bornova Belediye
۷۷
۷۸
Sigortam.Net ITU
Finished
۱۴:۳۰
Yalova Belediye
۹۱
۸۰
Cayirova Belediyesi
Finished
۱۸:۰۰
Ormanspor
۶۷
۹۵
Mersin BBGSK
Finished
۱۶:۱۵
Spain
LEB Plata
CDB Enrique Benitez
۸۷
۷۶
Iraurgi SB
Finished
۱۴:۳۰
CB Alginet
۷۴
۵۷
CB L`Hospitalet
Finished
۲۰:۳۰
UDEA Algeciras
۷۸
۶۶
Penas Huesca
Finished
۱۴:۳۰
Joventut LLucmajor
۷۸
۱۰۲
CB Prat Joventut
Finished
۲۰:۰۰
CB Salou
۶۶
۷۶
Palma
Finished
۲۰:۴۵
Mexico
LBE
Dorados De Chihuahua
۱۱۴
۱۰۹
Apaches de Chihuahua
Finished
۰۳:۳۰
Russia
Premier League Women
Dynamo Moscow (W)
۷۵
۸۷
BC Samara (W)
Finished
۱۳:۳۰
Neftyanik-Omskaya Oblast (W)
۶۰
۷۸
Sparta & K Vidnoe (W)
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo-Guvd Novosibirsk (W)
۶۷
۸۹
Enisey Krasnoyarski Kraj (W)
Finished
۰۹:۳۰
UMMC Ekaterinburg (W)
۹۸
۴۵
Nika Syktyvkar (W)
Finished
۱۵:۳۰
Dynamo Kursk (W)
۹۵
۹۸
MBA Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
KBL
Anyang KGC
۹۲
۸۷
Goyang Sono Skygunners
Finished
۰۸:۳۰
Suwon KT Sonicboom
۶۰
۷۵
Changwon LG Sakers
Finished
۰۸:۳۰
Seoul SK Knights
۹۰
۶۹
Busan KCC Egis
Finished
۱۰:۳۰
Mexico
CIBACOPA
Zonkeys de Tijuana
۸۴
۷۲
Halcones De Ciudad Obregon
Finished
۰۷:۱۵
Astros de Jalisco
۱۰۶
۸۳
Frayles de Guasave
Finished
۰۳:۴۵
Venados de Mazatlan
۹۱
۷۴
Caballeros de Culiacan
Finished
۰۵:۳۰
Ostioneros de Guaymas
۸۷
۹۲
Rayos de Hermosillo
Finished
۰۶:۰۰
Mexico
Liga ABE
TEC MTY Puebla
۵۶
۶۵
UPAEP
Finished
۰۲:۳۰
TEC MTY Hidalgo
۵۹
۶۶
UP Mexico
Finished
۰۵:۰۰
TEC MTY Toluca
۸۰
۶۵
UNAM
Finished
۰۱:۰۰
Universidad Veracruzana
۴۶
۷۴
Universidad Interamericana
inprogress
۰۳:۳۰
ANAHUAC Queretaro
۶۴
۶۹
UMAD Tigres Blancos
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
LNB
Union Santa Fe
۹۳
۹۷
Asociation Quimsa Santiago del Estero
Finished
۰۲:۳۰
Regatas Corrientes
۸۸
۹۰
Riachuelo de La Rioja
Finished
۰۳:۳۰
Taiwan
P League
Taoyuan Pilots
۹۴
۹۲
Fubon Braves
Finished
۱۲:۳۰
Kaohsiung Steelers
۸۳
۱۰۲
Formosa Dreamers BC
Finished
۱۰:۰۰
Germany
DBBL Women
Halle Lions (W)
۷۰
۶۶
Herner TC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Pharmaserv Marburg (W)
۷۰
۷۳
Alba Berlin (W)
Finished
۱۸:۳۰
Saarlouis Royals (W)
۷۲
۷۸
Eigner Angels Nordlingen (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gottingen (W)
۷۰
۶۵
Eisvogel Freiburg (W)
Finished
۱۸:۳۰
Panthers Osnabruck (W)
۷۲
۶۶
Wings Leverkusen (W)
Finished
۱۸:۳۰
Germany
BBL
BG 74 Gottingen
۹۴
۹۱
USC Heidelberg
Finished
۱۸:۰۰
Alba Berlin
۸۵
۶۷
EWE Baskets Oldenburg
Finished
۱۹:۳۰
Bayern Munchen
۹۰
۸۱
Telekom Baskets Bonn
Finished
۱۸:۰۰
Norway
BLNO
Kongsberg Miners
۱۱۵
۸۳
Froya Ambassadors
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
Kvindebasketligaen Women
SISU Copenhagen (W)
۵۹
۶۸
Amager (W)
Finished
۱۸:۳۰
Europe
ABA League
Partizan
۱۱۰
۱۰۲
KK Cedevita Olimpija Ljubljana
Finished
۲۱:۱۵
Krka Novo Mesto
۹۱
۱۰۶
KK Mega MIS
Finished
۱۹:۳۰
KK Mornar Basket Bar
-
-
KK Crvena Zvezda (Red Star Belgrade)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Czech Republic
1. Liga, Winners Stage
Kingspan Kralovsti Sokoli
۹۲
۶۴
Slavoj Litomerice
Finished
۱۹:۰۰
Baketbal Polabi
۱۲۹
۷۳
Olomouc
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie B, Group A
Montecatiniterme Basketball
۸۵
۷۸
Basket Golfo Piombino
Finished
۲۰:۳۰
Asd Del Fes Avellino
۸۰
۵۶
Deco Juvecaserta
Finished
۲۰:۳۰
Legnano Basket
۸۰
۶۷
PSA Sant Antimo
Finished
۱۸:۳۰
Libertas Liburnia Livorno
۷۰
۵۰
Virtus Salerno
Finished
۲۰:۳۰
Lebanon
Division A
Mayrouba
۸۰
۸۲
Sagesse Beirut
Finished
۲۰:۳۰
North Macedonia
Prva Liga
Feniks 2010
۳۹
۲۴
KK MZT Skopje Aerodrom
inprogress
۲۲:۳۰
Rabotnicki
۶۵
۳۶
KK FMP Akademija
inprogress
۲۲:۰۰
Cyprus
Division A
InterCollege Etha Engomis
۷۴
۵۴
PAEEK Kyrenia Nicosia
Finished
۱۷:۳۰
Achilleas Kaimakli
۵۵
۷۱
AEL Limassol B.C.
Finished
۲۱:۰۰
Belgium
Top Division 1
Royal IV Brussels
۱۰۵
۸۲
Mailleux Comblain
Finished
۱۸:۰۰
Limburg United B
۶۴
۶۱
Spirou Charleroi B
Finished
۱۸:۰۰
Schoenen Waregem
۶۸
۷۹
BCCA Neufchateau
Finished
۲۰:۳۰
BC Guco Lier
۹۳
۵۸
Antwerpen Giants B
Finished
۱۷:۰۰
Croonen Lommel
۷۸
۷۴
Basket SKT Ieper
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Proliga
Ass. Academica De Coimbra
۵۸
۶۶
SL Benfica B
Finished
۰۰:۳۰
Imortal BC 2
۷۸
۵۴
Sampaense
Finished
۱۸:۰۰
SC Vasco da Gama Porto
۱۰۶
۹۹
Barreirense
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Pro A
LTi Giessen 46ers
۹۲
۷۰
Finke Baskets Paderborn
Finished
۱۷:۳۰
Nurnberg Falcons BC
۹۵
۹۷
BBC Bayreuth
Finished
۱۷:۳۰
Eisbaren Bremerhaven
۷۱
۱۰۹
SC Rasta Vechta II
Finished
۱۷:۳۰
Karlsruhe Lions
۹۶
۹۲
VFL Astrostars Bochum
Finished
۲۰:۰۰
Giants Dusseldorf
۸۵
۹۳
Skyliners Frankfurt
Finished
۱۸:۳۰
Dresden Titans
۸۵
۷۸
Science City Jena
Finished
۱۸:۳۰
TBB Gladiators Trier
۹۰
۷۵
Phoenix Hagen
Finished
۱۹:۳۰
VfL Kirchheim Knights
۸۲
۷۱
Koblenz
Finished
۱۹:۳۰
WWU Baskets Munster
۹۷
۹۴
Artland Dragons
Finished
۲۰:۳۰
Australia
WNBL
Perth Lynx (W)
۱۰۸
۱۰۲
Townsville Fire (W)
Finished
۰۸:۰۰
Spain
ACB
MoraBanc Andorra
۷۰
۸۹
Real Madrid
Finished
۱۵:۰۰
Valencia BC
۱۱۱
۹۳
Alimentos de Palencia
Finished
۱۹:۳۰
Gran Canaria
۹۸
۸۰
Saski Baskonia
Finished
۲۱:۰۰
Basquet Girona
۷۸
۷۷
Monbus Obradoiro
Finished
۱۵:۰۰
Barcelona
۱۰۹
۶۸
CAI Zaragoza
Finished
۲۱:۰۰
Russia
Superleague
Dynamo Vladivostok
۴۸
۶۳
BC Khimki Moscow
Finished
۰۷:۳۰
BC Irkut Irkutsk
۹۰
۶۶
Universitet Yugra Surgut
Finished
۱۱:۴۰
CSKA Moscow 2
۷۲
۷۴
Kupol Rodniki Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
Temp Sumz Revda
۷۶
۶۷
Altay Basket Barnaul
Finished
۱۶:۳۰
TGU Tambov
۷۹
۷۲
Bars-Rgeu Rostov na Donu
Finished
۱۶:۳۰
Zenit St Petersburg-2
۸۴
۷۸
MBA Moscow 2
Finished
۱۸:۳۰
Rusichi Kursk
۷۹
۷۵
Lokomotiv Kuban 2
inprogress
۲۱:۳۰
Japan
WJBL
Boshoku Sunshine Rabbits (W)
۵۶
۷۰
Chanson V-Magic (W)
Finished
۰۸:۰۰
Yamanashi Queenbees (W)
-
-
Niigata Albirex Rabbits (W)
Finished
۰۸:۰۰
Toyota Antelopes (W)
۸۵
۸۰
Denso Iris (W)
Finished
۰۸:۳۰
Hitachi Cougars (W)
۵۷
۱۰۵
Fujitsu Red Wave (W)
Finished
۰۸:۳۰
Aranmare Akita (W)
۶۵
۶۹
Aisin Wings (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mitsubishi Koalas (W)
۶۷
۷۱
Eneos Sunflowers (W)
Finished
۱۰:۴۰
Haneda Vickies (W)
۹۱
۶۲
Himeji Egrets (W)
Finished
۱۱:۳۰
Chile
LNB
Deportes Castro
۷۶
۷۸
Sportiva Italiana
Finished
۰۲:۳۰
CD Espanol de Talca
۹۴
۹۲
Deportivo Valdivia
Finished
۰۲:۰۰
Universidad de Concepcion
۸۷
۶۷
CD Liceo Pablo Neruda
Finished
۰۱:۴۵
CD AB Ancud
۷۵
۸۲
Puente Alto
Finished
۰۲:۱۵
CEB Puerto Montt
۷۰
۸۷
CD Atletico Puerto Varas
Finished
۰۲:۳۰
Espanol Osorno
۸۰
۴۸
Club Deportivo Universidad Catolica
Finished
۰۲:۴۵
Las Animas
۸۳
۱۰۲
Leones de Quilpue
Finished
۰۳:۰۰
Rwanda
National League Women
Marie Reine (W)
۸۳
۷۶
IPRC Huye (W)
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
ZBL Women
Basket Zabiny Brno (W)
۷۶
۷۴
KP Brno (W)
Finished
۱۳:۰۰
Senegal
Division 1 Women
Flying Star (W)
۴۰
۵۳
Inseps UCAD SC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Debaloc (W)
۶۱
۴۱
US Rail (W)
Finished
۱۵:۳۰
AS Fonctionnaire (W)
۴۴
۴۳
Mbour BC (W)
Finished
۲۰:۰۰
Spain
LEB Oro
CB Clavijo
۸۸
۹۴
Leyma Basquet Coruna
Finished
۱۴:۳۰
CB Tizona
۸۵
۸۰
Ourense Baloncesto
Finished
۲۱:۰۰
CB Menorca
۸۹
۸۱
Gipuzkoa Basket San Sebastian
Finished
۱۹:۳۰
Oviedo CB
۶۱
۵۶
Forca Lleida
inprogress
۲۲:۰۰
Melilla Baloncesto
۹۵
۷۹
Caceres Patrimonio de la Humanidad
Finished
۱۴:۴۵
Movistar Estudiantes
۵۷
۷۷
San Pablo Burgos
Finished
۱۵:۰۰
Real Betis Sevilla
۷۹
۷۸
Baloncesto Fuenlabrada
Finished
۱۵:۰۰
CD Estela
۶۵
۸۲
CB Lucentum Alicante
Finished
۱۵:۰۰
Spain
LF Challenge Women
Unicaja (W)
۷۹
۵۹
Maresme Boet-Mataro (W)
Finished
۱۴:۳۰
La Salle Melilla (W)
۷۴
۶۵
Adareva Tenerife (W)
Finished
۱۴:۳۰
Club Nou Basquet Paterna (W)
۶۶
۶۰
Baloncesto Alcobendas (W)
Finished
۱۵:۰۰
Joventut Badalona (W)
۶۷
۵۶
Real Canoe (W)
Finished
۱۵:۰۰
Iceland
1. Deild
Armann
-
-
Akranes IA
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Croatia
A1 League
KK Dubrovnik
۵۳
۴۸
Skrljevo
inprogress
۲۲:۳۰
KK Bosco Zagreb
۷۷
۹۱
KK Split Croatia Osiguranje
Finished
۱۴:۳۰
KK Furnir Dubrava
۷۱
۸۷
KK Zadar
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
LDD
Platense U23
۲۹
۱۲
Argentino de Junin U23
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
PLKK Women
Sleza Wroclaw (W)
۷۲
۶۶
Zaglebie Sosnowiec (W)
Finished
۲۰:۳۰
Italy
A1 Women
San Martino di Lupari (W)
۷۸
۷۶
Brixia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Campobasso (W)
۴۶
۵۰
GEAS Sesto San Giovanni (W)
Finished
۲۰:۳۰
ASD Pallacanestro Sanga Milano (W)
۴۸
۷۶
Virtus Pallacanestro Bologna (W)
Finished
۲۰:۳۰
Battipaglia (W)
۷۱
۶۷
Faenza Basket Project (W)
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A2 Women - Group B
Vicenza (W)
۷۱
۵۲
Basket Girls Ancona (W)
Finished
۲۰:۳۰
Acqua and Sapone Umbertide (W)
۵۹
۴۸
Ponzano (W)
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie B, Group B
Raggiosolaris Faenza
۸۵
۷۸
Allianz Pazienza San Severo
Finished
۲۰:۳۰
Andrea Costa Imola
۷۸
۷۷
Pallacanestro Roseto 1946
Finished
۲۰:۳۰
Tecnoswitch Ruvo di Puglia
۹۶
۸۶
Virtus Padova
Finished
۲۰:۳۰
Ristopro Fabriano
۸۹
۷۷
Chieti Pallacanestro
Finished
۲۰:۳۰
Lions BK Bisceglie
۷۴
۹۰
Basket Mestre 1958
Finished
۲۰:۳۰
Basket Jesi Academy
۸۶
۷۹
New Flying Balls Ozzano
Finished
۲۰:۳۰
CUS Jonico Taranto
۶۲
۹۸
Ravenna
Finished
۲۰:۳۰
Virtus Lumezzane
۸۳
۶۶
Virtus Spes Vis Imola
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A2
Pallacanestro Trapani
۷۴
۶۷
UCC Assigeco Piacenza
Finished
۲۰:۳۰
Ferraroni Juvi Cremona 1952
۷۲
۸۶
UEB Gesteco Cividale
Finished
۲۰:۳۰
Real Sebastiani Rieti
۷۷
۴۶
Pallacanestro Andrea Pasca Nardo
Finished
۱۹:۰۰
AP Torino
۷۶
۶۰
Benedetto XIV Cento
Finished
۲۰:۳۰
Pallacanestro Cantu
۸۳
۸۴
Rinascita Basket Rimini
Finished
۲۰:۳۰
ASD LUISS Roma
۷۹
۸۱
Pallacanestro Forli 2.015
Finished
۲۰:۳۰
Blu 1971 Treviglio
۶۸
۶۹
San Giobbe Chiusi
Finished
۲۰:۳۰
A.S.D. Latina Basket
۷۰
۶۷
Ass. Pallacanestro Trieste
Finished
۲۰:۳۰
A.S. Junior Casale Monferrato
۷۹
۷۸
Tezenis Scaligera Verona
Finished
۲۰:۳۰
Elachem Vigevano 1955
-
-
Gmac Fortitudo Bologna
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Czech Republic
NBL
Sluneta Usti nad Labem
۹۲
۷۸
BK Opava
Finished
۲۰:۳۰
France
Pro A
ADA Blois Basket 41
۸۸
۹۲
Paris Basketball
Finished
۱۹:۰۰
JDA Dijon Bourgogne
۷۱
۷۳
ASVEL Lyon Villeurbanne
Finished
۲۱:۳۰
Cholet Basket
۷۱
۶۷
CSP Limoges
Finished
۱۷:۰۰
Spain
WACB
Barca CBS (W)
۴۵
۷۵
SPAR Gran Canaria (W)
Finished
۲۰:۰۰
RC Celta Zorka (W)
۸۳
۷۸
Universitario Ferrol (W)
Finished
۱۵:۰۰
Portugal
Nacional Liga Women
CP Esgueira (W)
۶۸
۶۹
Quinta dos Lombos (W)
Finished
۱۹:۳۰
Basquete de Barcelos (W)
۹۰
۷۳
CDE Francisco Franco (W)
Finished
۱۵:۰۰
Ferragudo Cidade Lagoa (W)
۵۵
۶۸
Uniao Sportiva Ponta Delgada Azores Airlines (W)
Finished
۱۵:۰۰
Imortal BC (W)
۵۵
۶۲
GDESSA Barreiro (W)
Finished
۲۱:۳۰
Greece
A1 League
Panathinaikos Athens
۹۶
۷۳
VAP Kolossos Rodou
Finished
۱۸:۴۵
Uganda
NBL
Our Savior
۴۲
۶۲
UCU Canons
Finished
۱۸:۳۰
Nam Blazers
۸۲
۵۳
Livingstone
Finished
۱۴:۳۰
Poland
1. Liga
Gornik Walbrzych
۸۵
۸۷
SKS Polpharma -Pakmet Starogard Gdansk
Finished
۱۸:۳۰
WKK Wroclaw
۳۹
۴۵
AZS Politechnika Opolska
inprogress
۲۲:۳۰
AWF Mickiewicz Katowice
۷۰
۸۲
Astoria Bydgoszcz
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Division 1 Women
Korihait Uusikaupunki (W)
۶۲
۵۹
Espoo Basket II (W)
Finished
۱۸:۳۰
Pantterit (W)
۴۹
۸۵
Torpan Pojat 2 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Pyrinto Akatemia (W)
۷۸
۷۳
Helmi Capitals (W)
Finished
۱۵:۳۰
Tapiolan Honka II (W)
۷۱
۷۴
Puhuttaret (W)
Finished
۱۵:۳۰
Jyvaskyla Academy (W)
۷۲
۵۳
Kataja Basket (W)
Finished
۱۶:۳۰
Catz Lappeenranta (W)
۴۹
۷۱
BC Nokia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Turun Nkmy (W)
۶۷
۸۲
Hyvinkaan Ponteva (W)
Finished
۱۸:۳۰
Leppavaaran Pyrinto (W)
۴۵
۳۸
Team Lem Kem (W)
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
NLB
Bernex Basket
-
-
BC Winterthur
Finished
۱۸:۳۰
GC Zurich Wildcats
۷۸
۶۶
Les Lions de Geneve U23
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
La Liga
Pico Foot Ball Club
۸۱
۶۹
Racing Club De Avellaneda
Finished
۰۳:۳۰
Independiente SDE
۷۵
۶۴
Amancay de la Rioja
Finished
۰۳:۳۰
Montmartre de Catamarca
۱۰۰
۷۴
Jachal Basquetbol Club
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Montmartre
۱۰۰
۷۴
Jachal Basquetbol Club
Finished
۰۴:۳۰
Spain
Liga EBA
CB La Matanza
۸۶
۹۹
Baloncesto Alcobendas
Finished
۱۹:۳۰
CDEB Pas Pielagos
۷۹
۷۳
Bizkaia Bilbao II
Finished
۲۰:۳۰
Zarautz KE
۷۴
۸۳
CB Getxo
Finished
۲۱:۰۰
Baskonia II
۸۲
۹۸
Logrobasket Club
Finished
۱۴:۳۰
Basket Cartagena
۶۷
۷۷
AD Infante
Finished
۱۵:۰۰
Baloncesto Alcala
۴۸
۵۳
CB Estudiantes Madrid II
inprogress
۲۲:۱۵
Finland
Korisliiga
Kouvot Kouvola
۷۶
۵۵
Pyrinto Tampere
Finished
۱۸:۳۰
Norway
Kvinneligaen Women
Baerum (W)
۷۰
۵۴
Bergen Elite (W)
Finished
۱۹:۳۰
Montenegro
Prva A Liga
KK Milenijum
۸۰
۶۷
KK Lovcen Cetinje
Finished
۱۹:۳۰
Pljevlja
۷۷
۷۶
Kotor
inprogress
۲۱:۳۰
Switzerland
SBL Women
BCF Elfic Fribourg (W)
۷۴
۶۴
Nyon Basket (W)
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Zweite Liga 2
Udw Alligators
۸۳
۶۳
Swarco Raiders Tirol
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie A2 Women - Group A
Basket Roma (W)
۷۴
۶۸
Broni (W)
Finished
۱۸:۳۰
Torino Teen (W)
۶۱
۵۳
San Salvatore Selargius (W)
Finished
۱۹:۰۰
San Giovanni Valdarno (W)
۸۲
۷۱
Carosello Carugate (W)
Finished
۲۰:۳۰
Empoli (W)
۶۵
۵۰
Stella Azzurra (W)
Finished
۲۰:۳۰
Cestistica Spezzina (W)
۵۷
۵۶
Libertas Moncalieri (W)
Finished
۲۰:۳۰
England
WBBL Women
Sheffield Hatters (W)
۸۶
۶۰
Cardiff Met Archers (W)
Finished
۱۸:۳۰
Caledonia Gladiators (W)
۹۱
۴۱
Nottingham Wildcats (W)
Finished
۲۰:۳۰
London Lions (W)
۹۸
۶۵
Durham Palatinates (W)
Finished
۲۱:۳۰
Europe
Latvian-Estonian League
BK Liepaja
۶۸
۸۱
TalTech Basket
Finished
۱۸:۳۰
KK Viimsi
۷۰
۹۵
BC Kalev/Cramo
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Superliga
Flyers Wels
۷۱
۸۲
Arkadia Traiskirchen Lions
Finished
۲۰:۰۰
Basket Swans Gmunden
۷۳
۷۷
Basket Dukes Klosterneuburg
Finished
۲۰:۰۰
Morocco
Division 1
Ittihad Tanger
۷۹
۶۹
Raja de Casablanca
Finished
۱۹:۳۰
TAS Casablanca
۴۴
۶۰
CM Casablanca
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
2nd League
ŽKK Proleter 023 Zrenjanin
۸۱
۱۰۲
KK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۳۰
KK Klik Arilje
۹۷
۹۴
KK Pirot
Finished
۲۱:۳۰
Poland
PLK
Trefl Sopot
۸۸
۷۶
Stal Ostrow
Finished
۲۰:۰۰
Portugal
Division 1 Women
CLIP Porto (W)
۷۶
۵۲
Quinta dos Lombos U22 (W)
Finished
۲۰:۰۰
AD Vagos (W)
۷۰
۶۱
SIMECQ (W)
Finished
۲۰:۰۰
Hungary
NB I A Women
NKA PEAC-Pecs (W)
۶۶
۶۰
Sopron Basket (W)
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Division 1A
NMKY Helsinki
۸۸
۷۴
Kristika Turku
Finished
۱۸:۰۰
Portugal
Nacional 2A
Gd Andre Soares
۶۹
۷۲
Inedsport AD Basket
Finished
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Prvenstvo BiH Women
RMU Banovici (W)
۷۱
۵۶
Jedinstvo Dzenex (W)
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga, Losers Stage
BK Wolves Radotin
۶۰
۷۶
Basket Brno 2
Finished
۲۱:۰۰
Iceland
Disivion 1 Women
Armann (W)
۶۲
۷۱
Athena UMFK (W)
Finished
۲۱:۱۵
Bosnia and Herzegovina
Division 1
Leotar Trebinje
۷۱
۹۰
Mladost Mrkonjic Grad
Finished
۲۱:۳۰
Serbia
Serbia Cup Women
ZKK Partizan 1953 (W)
۷۰
۷۳
Art Basket (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Serbia
KLS
Spartak Subotica
۸۸
۷۲
OKK Novi Pazar
Finished
۲۱:۳۰
Lebanon
League Women
Beirut Club (W)
۶۲
۵۶
Al Riyadi Beirut (W)
Finished
۱۸:۱۵
Morocco
League Women
FAR Rabat (W)
۵۹
۶۹
MTB Majd Tanger (W)
Finished
۱۷:۳۰
FUS Rabat (W)
۳۹
۵۵
KAC Marrakech (W)
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
Prva Liga
KK Ribola Kastela
۶۱
۶۷
KK Gorica
Finished
۱۸:۰۰
HAKK Mladost
۷۸
۵۹
KK Omis
Finished
۲۱:۳۰
China
CBA
South All Star
۱۳۸
۱۲۲
North All Star
Finished
۱۵:۰۰
Portugal
LPB
Lusitania Angra Patrimonio Mundial
۶۸
۱۰۲
Vitoria SC/M.Couto Alves Guimaraes
Finished
۰۰:۴۵
Mexico
LMBPF Women
Quetzales De Sajoma (W)
۷۷
۵۲
Toritas Celaya (W)
Finished
۰۴:۳۰
Huskys Queretaro (W)
۲۴
۳۹
Mineras de Zacatecas (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Uganda
NBL Women
A1 Challenge (W)
۳۹
۶۲
KIU Rangers (W)
Finished
۱۲:۳۰
UMU Ravens BC (W)
۴۲
۵۶
JT Lady Jaguars (W)
Finished
۱۶:۳۰
Greece
A1 Women
Esperides Kallitheas (W)
۸۸
۶۸
AO Eleutheria Mochatou (W)
Finished
۱۴:۰۰
AEO Proteas Voulas (W)
۶۴
۴۷
AS Niki Lefkadas (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athinaikos (W)
۷۱
۹۷
Olympiacos Pireaus (W)
Finished
۱۵:۱۵
Panathinaikos BC (W)
۸۹
۶۵
Evnikos Gas (W)
Finished
۱۶:۰۰
Europe
Baltic League Women
Siauliai (W)
۶۴
۸۷
LCC University (W)
Finished
۱۴:۱۵
Kibirkstis Vilnius (W)
۸۱
۵۷
Kauno Aistes-LSMU (W)
Finished
۱۴:۳۰
Russia
VTB United League
BC Avtodor Saratov
۸۱
۵۸
BC Tsmoki-Minsk
Finished
۱۴:۳۰
BC RUNA Moscow
۷۴
۱۰۲
Uralmash Ekaterinburg
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
KBSL Women
Hatay BSB (W)
۸۹
۱۲۷
Besiktas (W)
Finished
۱۴:۳۰
Botas Spor (W)
۸۰
۷۴
Tarsus Belediye Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray (W)
۱۱۳
۹۹
Cankaya University (W)
Finished
۱۵:۳۰
Izmit Belediyespor (W)
۱۰۲
۷۹
Antalya 07 (W)
Finished
۱۶:۳۰
China
WCBA
Shanxi Xing Riu Flame (W)
۷۲
۸۹
Inner Mongolia (Nei Menggu) (W)
Finished
۱۵:۰۰
Shaanxi Tianze Red Wolves (W)
۷۲
۸۹
Inner Mongolia (Nei Menggu) (W)
Finished
۱۵:۰۰
Jiangsu Phoenix (W)
۷۷
۷۹
Zhejiang Golden Bulls (W)
Finished
۱۵:۰۰
Spain
LFB 2 Women
Barakaldo Emakumeen (W)
۸۰
۵۰
CB Andratx (W)
Finished
۱۵:۰۰
Turkey
TBSL
Anadolu Efes Istanbul
۹۱
۸۶
Samsunspor Basketball
Finished
۱۶:۰۰
Socar Petkimspor
۸۹
۸۱
Merkezefendi Belediyesi Denizli
Finished
۱۸:۳۰
Fenerbahce
۱۰۹
۷۷
Tofas Bursa
Finished
۲۱:۰۰
France
LFB Women
Lattes Montpellier (W)
۶۲
۸۲
Angers Basket (W)
Finished
۱۷:۴۵
Basket Landes (W)
۷۸
۶۵
Lyon Asvel (W)
Finished
۱۷:۴۵
Iran
1. Division
Gol Gharsirjan
۶۸
۷۲
Kouchin Amol 2
Finished
۱۶:۰۰
Malta
National League
Starlites
۱۲۱
۱۰۸
Hibernians
Finished
۱۶:۳۰
Cynergi Depiro
۸۷
۸۴
Mellieha Libertas
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Top Division 1 Women
Kortrijk (W)
۷۲
۶۵
Basketball Brunehaut (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Division 1
Kristiansand Pirates
۶۴
۹۴
Sverresborg Hoops Elite
Finished
۱۶:۳۰
Ulriken Eagles A
۹۲
۷۵
Tromso Storm
Finished
۱۷:۳۰
Austria
AWBL Women
UBSC DBBC Graz (W)
۷۰
۵۷
DBB Linz Wels (W)
Finished
۱۷:۰۰
Senegal
Division 1
Mermoz
۵۸
۵۰
US Rail
Finished
۱۷:۰۰
Dakar Universite Club
۹۷
۴۶
Assane Seck Universite
Finished
۱۸:۳۰
ASCC Bopp
-
-
Sibac
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Poland
1. Liga Women
Enea AZS Poznan II (W)
۵۵
۵۴
RMKS Rybnik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Basketligan Women
Norrköping Dolphins (W)
۸۱
۶۲
Sjuharads Basket (W)
Finished
۱۷:۳۰
Visby Ladies (W)
۶۴
۶۰
AIK Solna Basket (W)
Finished
۱۸:۳۰
Georgia
Superleague
Gurjaani Delta
۹۸
۹۳
BC Orbi
Finished
۱۷:۳۰
Serbia
U19 Championship
Uzice U19
۹۵
۵۹
Konstantin U19
Finished
۱۷:۳۰
Borac Zemun U19
۵۲
۶۶
Bkk Radnicki U19
Finished
۲۱:۰۰
Slovenia
2. SKL
Nova Gorica Mladi
۴۸
۳۷
KK Mesarija Prunk Sezana
inprogress
۲۲:۳۰